#dziekczynienie
-
Dziękczynna
Dzisiaj juz o nic nie prosze, za wszystko Ci Boże bardzo dziekuje. Dziekuje Ci, za rodzinę którą mi dałeś, za przyjaciół, znajomych. Dziekuje Ci, za tych wszystkich ludzi, których stawiasz i bedziesz stawiał na mojej drodze Dziekuje Ci tez, za wszystko co od Ciebie mam, za wszystkie Twoje łaski i błogosławieństwa.
-
modlitwa
Szczęść Boże, Jakiś czas temu dzieliłam się z Państwem świadectwem, jak to Matka Boża pięknie pobłogosławiła nam córeczką. W pażdzierniku 2025 r. urodziła się nasza druga córeczka, która również jest D A R E M od Matki Bożej. W lutym 2025 r. dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Z jednej strony strach, z drugiej nieopisane szczęście. Ciąża była dość problematyczna, od początku miałam ogromne nudności, przeszłam grypę, miałam problemy z ciśnieniem i ogromną anemię. Dodam, że od samego początku zawierzyłam to dzieciątko Matce Bożej a także wypraszając łaski u moich kochanych Świętych wystawienników. Nadszedł dzień I badań prenatalnych. Pani doktor nie miała dla mnie dobrych wieści. Pomimo dobrego ogólnego obrazu USG dziecka, biorąc pod uwagę parametry krwi, wyszło mi bardzo wysokie ryzyko trisomii 21 (1:285) – urodzenia dziecka z Zespołem Downa. Pani doktor zasugerowała dodatkowe badania w tym amniopunkcję. Na początku strach opanował moje życie, ale po kilku głębszych oddechach odmówiłam dalszej diagnostyki, uparcie stojąc przy swoim zdaniu, że chcę tego dziecka takim, jakie ma być. Ale ja wiedziałam, że będzie zdrowe. Pani doktor miała odmienne zdanie, twierdząc, że jestem niepoważna nie poddając się dalszej diagnostyce. Czułam w sercu, że robię dobrze, pomimo tego, że większość ludzi dookoła mnie hejtowała mnie za taką postawę. A ja nieustannie trwałam na modlitwie: pompejanka, zamawiane Msze Święte, litanie, nowenny… za dziecko, za moje dobre wyniki krwi. Kolejne badania prenatalne wyszły dobrze, na trzecie już nie poszłam. Pani do skierowała mnie jeszcze do Krakowa na echo serca maluszka- ono również nie wykazało nieprawidłowości. Nasza córeczka miała urodzić się 13 pażdziernika- przypadek? – nie sądzę! Urodziła się kilka dni wcześniej w pięknym październiku Maryjnym. Oczywiście otrzymała na drugie imię- Maria na cześć Matce Bożej. Dzielę się tym świadectwem, bo jestem to winna Matce Bożej a jednocześnie chcę dodać otuchy tym wszystkim, którzy są w różnych beznadziejnych sytuacjach. Apeluję do Was ze swojego domu, siedząc na krześle przy biurku, abyście wszystkie swoje sprawy oddawali Matce Bożej. Dla niej nie ma sytuacji bez wyjścia. Jestem tego przykładem. To jedno z wielu łask, które otrzymałam od Matki Bożej. Niech Wam wszystkim Pan Bóg błogosławi a Matka Boża będzie Waszą najlepszą przyjaciółką. Mama A. P.S. pragnę dodać że moje świadectwo nie nakłania do tego, aby się nie badać czy nie ufać lekarzom. Każdy z nas jest inny i powinien do swojego stanu zdrowia podejść zdroworozsądkowo.
-
-
-
Dziękczynna
Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane, za przyczyną Maryji, Pana Jezusa i św Matyldy
-
Dziękuję
Proszę o modlitwę dziękczynienia za mojego najmłodszego Syna ,który przystąpił do Komunii Świętej. Dziękuję za opiekę Matki Bożej Zwycięskiej i Jezusa Chrystusa naszego Pana.
-
Dziękczynienie
Dziękuję Ci Jezu za to, że mój upragniony syn urodził się zdrowy.
-
-
Praca
Dziękuję za modlitwy w sprawie znalezienia pracy. Udało się:)
-
Dziękczynna
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Dziękuję wszystkim którzy się modlą w moich intencjach.
-
Podziękowanie
Bardzo Dziękuję Panie bogu moja babcia wyzdrowiała z chorobie skóry w nogę🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻!.
-
Bóg wysluchuje naszych modlitw
Dziękuję Bogu ❤️✝️ za wysłuchane modlitwy 🙏🙏 dziekuje Wam 🌞 Dostalem prace i podpisuje umowe 🕯️❤️🔥Prosze Boże wejrzyj na moje zdrowie i na przyszłość💜💫 dziekuje Ci za każdy dzień 🏡 Prowadź mnie dalej. Dziękuję ❤️❤️❤️❤️❤️
-
Modlitwa
Chciałam napisać że w ostatni dzień odmawiania nowenny pompejańskiej usłyszałam od lekarza takie słowa „jest Pani zdrowa”, Proszę udostępnić jeśli da to komuś nadzieję, Maryja jest wielka ❤️
-
Dziękczynna
Panie Jezu dziękuję za dobry wynik oraz zdrowie. Błagam, aby nie było już ponownego nawrotu. Maryjo Uzdrowienie Chorych módl się za mnie.
-
za wszystkich modlących się w intencji córki
Szanowni Państwo dzięki Państwa wstawiennictwu córka zaliczyła sesję bez poprawek. Bóg zapłać za Państwa modlitwy i życzliwość. Z całego serca dziękuję i tą modlitwę Państwu ofiaruję
-
dla Was- dziękczynna
Panie Boże, pobłogosław każdemu, kto mnie wsparł w czarnej godzinie zwątpienia..bo nie wiem jak, ale stał się cud. Po 9 dniach nowenny do św. Rity i Waszych modlitwach za mój powrót- stało się..mimo że w międzyczasie było dramatycznie, bo zły próbował mącić i w rozpaczy zniknęłam na chwilę, ale dobry Bóg jak zawsze wybawił. Dziękuję każdemu, będę się za Was modlić, z Panem Bogiem!
-
Podziękowanie za modlitwy
Chciałem podziękować wszystkim, którzy się za mnie modlili i modlą. Myślę, że Wasze modlitwy zaczynają przynosić rezultaty. Bóg Wam zapłać
-
PODZIĘKOWANIE ❤️
Dziękuję za modlitwę w moich intencjach 🙏🙏🙏🙏 obydwie właśnie zostały wysłuchane 🙏🙏🙏🙏 Podróż do neurochirurga przebiegła szczęśliwie a wynik styczniowego rezonansu na ten moment uchronił córeczkę przed operacją neurochirurgiczną 🙏🙏🙏🙏 Dziękuję z całego serca! Niech Wam Bóg błogosławi ❤️❤️❤️❤️
-
O zdrowie dla taty
Kolejny raz proszę o modlitwę za tatę,o łaskę uzdrowienia dla niego.Dziś znów trafił do szpitala,zbiera mu się płyn w opłucnej ,ma zakażenie układu moczowego.Proszę o pomyślne leczenie dla niego,mądrych lekarzy,którzy mu pomogą,żeby tata się nie poddawał w chorobie.Daj jemu,mamie,mi i siostrze siły i nadzieję,których już nam brakuje.Proszę też o zdrowie dla mojego męża,który ma grypę. Dziękuję też za ludzi życzliwych,których dziś spotkałam na drodze,błogosław panu,który pomógł mi wyjechać z parkingu samochodem ,miej w opiece mojego Chrześniaka Ignasia,który dziś przysłał mi spóźnioną kartkę świąteczną i sprawił mi ogrom radości.Daj mu pomyślny zabieg ręki w poniedziałek.Święta Rito- módl się za nami !!!
-
Modlitwa
Dziękuję wszystkim za modlitwę w intecji przyjaciela uzależnionego od alkoholu, świętowaliśmy 9 miesiąc w trzeźwości 🙏💪🫶❤️🥰