-
-
Dziękuję za modlitwę Bóg wysłuchał mojej prośby. Ale dalej proszę o modlitwę dla mojej siostry Magdy żeby okazało się że zmiana w piersi którą usunęli przez biopsję jest łagodna. Ona nie zabardzo wierzy w siłę mod[…]
-
-
Modli się w intencji „O uzdrowienie”
-
Boże Błagam Cię o dobry wynik z biopsji i żeby nic złego nie było związku z opuchlizną…
- Wczytaj więcej