-
Za męża
Szczęść Boże Nierozumiem jednego jeżeli od kilku lat czuje się samotna w malzenstwie,osobne dwa łóżka,brak bliskości,gdy się upominam zaraz są kłótnie, osobne pieniądze, mało spędzamy razem czasu ,mąż cały czas ucieka na silownie to czemu mam trwać dłużej w takiej beznadziejności ja już dłużej nie potrafię gorzej jest być samotnym w związku niż normalnie samemu