#rekolekcje
-
Rekolekcje
Proszę o modlitwę za mnie bym szczęśliwie dojechała i wróciła z rekolekcji. Dziękuję
-
Modlitwa🙏
Prosze w intencji księdza Rafała, o błogosławieństwo Boże i opeke Maryji, dziękując mu za głoszone rekolekcje…🙏🙏
-
Rekolekcje
O błogosławione i owocne rekolekcje, ktore 4.12 zaczynają się u mnie w parafii. 🙏
-
Za rekolekcje
Proszę o wsparcie modlitwą o Ducha Świętego, aby wyzwolił nas z lęku oraz pomógł dobrze się przygotować i wygłosić – z mocą Bożą -katechezy i kerygmat w czasie rekolekcji w najbliższy weekend 19-21 listopada.
-
W intencji rekolekcji dla kobiet które utraciły swoje dzieci
Rekolekcje Winnicy Racheli rozpoczynają się w 3 września , kończą 5 września 2021, proszę o modlitwę za te osoby i za ich krewnych przyjaciół, rodziny przed, w czasie i po tych rekolekcjach. O przebaczenie sobie, Bogu i tym, którzy nie pomogli, by uratować dziecku życie…
-
O Dary Ducha Świętego
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji Joanny i prowadzonych przez nią rekolekcji warsztatowych. Proszę o wylanie Ducha Świętego i otwarte serca dla uczestników czerwcowych, o to aby na termin lipcowy pojechali wszyscy, którzy poczuli się zaproszeni oraz o kapłana na warsztaty sierpniowe. Dziękuję!
-
O dobre owoce rekolekcji i przelom w relacjach
O uzdrowienie postrzegania samej siebie, uzdrowienie sfery intymnej/bliskosci, o przelom w relacjach z drugim człowiekiem bym byla otwarta na prawdziwa milosc, przyjazn i bliskośc
-
O rozeznanie
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji Tomka o spotkanie z Jezusem – Drogą, Prawdą i Życiem oraz ze sobą samym w czasie trwających rekolekcji. Bóg zapłać! 🙂
-
Rekolekcje
O dobre przeżycie rekolekcji adwentowych dla mnie i innych uczestników, o potrzebne łaski dla księdza rekolekcjonisty o. Łukasza OMI, o dobre owoce rekolekcji.
-
o owocne rekolekcje
proszę o modlitwę w intencji owocnych rekolekcji dla mnie.🙏 Dziękuję❤
-
Rekolekcje
Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji pn. Walka duchowa na różnych etapach życia duchowego, o potrzebne łaski dla prowadzących, dla uczestników, o jak najlepsze przeżycie tego czasu i Bożą ochronę.
-
Uzdrowienie
+ Proszę o modlitwę o pomoc w potrzebach mentalnych i doczesnych dla rekolekcji UZDROWIENIE PO ABORCJI w Matemblewie by poranione, straumatyzowane osoby ubogie otrzymały pomoc finansową i duchową by brak pieniędzy nie był przeszkodą w uczestnictwie. Dziękuję pięknie – Sylwia
-
Duchu Święty, przyjdź.
W intencji Ojca Klaudiusza o łaskę zdrowia i światło Ducha Świętego na czas głoszenia rekolekcji wielkopostnych
-
Rekolekcje
Prosze o modlitwe w intencji rekolekcji UZDROWIENIE PO ABORCJI od 17 do 19 kwietnia w Gdańsku Matemblewie aby znaleźli sie sponsorzy bo nie kazdego stac na zapłacenie kosztów 300 zł. Prosze o przekazywanie info wiernym by mogli z nich skorzystac. Mężczyźni i ocalency tez sa zaproszeni. Z Bogiem.
-
Rekolekcje
Szczęść Boże, Zwracamy się z prośbą o modlitwę wstawienniczą i o ochronę wszystkich świętych, archaniołów i aniołów w czasie rekolekcji (14-16.02.2020), jakie organizuje nasza Wspólnota Odnowy w Duchu św. Jezusa Miłosiernego z Kiełczowa k. Wrocławia. Rekolekcje poprowadzi o. Józef Witko OFM, a odbędą się w Krzydlinie k. Wołowa. Tematem rekolekcji jest: Eucharystia – Źródło i Szczyt. Prosimy o modlitwę w intencji o. J. Witko, Gospodarzy miejsca i Organizatorów. Prosimy o modlitwę za Uczestników rekolekcji, aby spotkali Jezusa na rekolekcjach we wszystkich momentach i w każdym człowieku, którego tam spotkają. Aby odkryli na nowo spotkanie z Jezusem w Eucharystii, aby Duch Święty wskazał im, jaka zmiana się w nich będzie dokonywać. Aby odkryli do czego ich Jezus zaprasza: może do codziennej Mszy Św., do zrozumienia tajemnicy Eucharystii? Prosimy również o modlitwę za naszą wspólnotę, aby Jezus pokazał nam wizję wspólnoty, to do czego nas zaprasza. Tak, aby pełniona była tylko Jego wola. Aby Jezus pobłogosławił nam stałym opiekunem kapłanem. Wspólnota Jezusa Miłosiernego
-
Rekolekcje „Ożywiająca nadzieja” – dzień trzeci i ostatni.
Kochani, dzisiaj wieczorem jest już trzeci i niestety ostatni dzień rekolekcji z ojcem Szustakiem. To co było wczoraj, to było piękne i niesamowite. Dzisiaj idę znów i zaniosę nasze intencje. Kto może niech również przyjdzie. Kościół na Fredry w Poznaniu od 19.00. Kto nie może – polecam nauki Ojca Szustaka na YouTube – „Langusta na palmie”. Z Bożym błogosławieństwem – Wasz Grzegorz. Pokój i dobro!
-
Rekolekcje „Ożywiająca nadzieja” – dzień drugi
Kochani, dzisiaj wieczorem jest drugi dzień rekolekcji z ojcem Szustakiem. To co było wczoraj, to było niesamowite. Dzisiaj idę znów i zaniosę nasze intencje. Kto może niech również przyjdzie. Kościół na Fredry w Poznaniu od 18.00. Kto nie może – polecam nauki Ojca Szustaka na YouTube – „Langusta na palmie”. Z Bożym błogosławieństwem – Wasz Grzegorz.
-
Rekolekcje „Ożywiająca nadzieja”
Kochani, dzisiaj biorę udział w rekolekcjach o. Adama Szustaka w Poznaniu. Zaniosę tam również Wasze intencje. Pokój i dobro!
-
O łaske rekolekcji
Szczęść Boże, prosze o modlitwę w intencji mnie i mojej coreczki, abysmy mogly pojechac na rekolekcje, na które juz jestesmy zapisane… wszystko zalezy od tego, czy dostane urlop w pracy. Niech sie dzieje wola Boga… Bóg zapłać za kazde westchnienie 🙂
-
Rekolekcje
Proszę o modlitwę za mnie,ponieważ dziś jadę na rekolekcje,aby Pan Bóg działał w czasie rekolekcji. Bóg zapłać