Świadectwa

Poniżej prezentujemy świadectwa i podziękowania od osób, których modlitwy zostały wysłuchane. Wierzymy, że zainspirują i zachęcą one do działania tych, którzy wątpią w jej moc. Jeśli i Ty zechcesz podzielić się swoim świadectwem lub podziękować za modlitwę odwiedzającym nasz portal wyślij wiadomość na adres poczta@intencje.pl. Twoja historia z pewnością doda nam skrzydeł ukazując chwałę Pana!

Modlitwy w intencji Madzi i jej dzidzi zostały wysłuchane. Madzia trafiła do szpitala Matki Polki w Łodzi. Wody zostały uzupełnione, stan mamy i dzidzi stabilny. Wróciła do domu, gdzie jeszcze jest 8 miesięczna córeczka, za którą tęskniła. Bóg zapłać za wszystko, czekamy na szczęśliwe rozwiązanie.

Babcia-Edyta

Dziękuję Bogu i wam, którzy się modliliście. Ostatnio błagałem was o modlitwę o pracę i dostałem powiadomienie, że jakaś dziewczyna modli się w mojej intencji. Teraz mam pracę, w dodatku taką o jakiej zawsze marzyłem. Zapomniałem nick tej dziewczyny, ale dziękuję Ci.

Sheppardd

Chciałabym się podzielić moim świadectwem.

Wierzę, że każda modlitwa wznoszona z wiarą ku górze ma ogromną moc i może zdziałać cuda. Przekonałam się o tym osobiście i to między innymi dzięki Waszemu wstawiennictwu – drodzy użytkownicy portalu intencje.pl.

Ostatni czas był dla mnie szczególnie trudny. Rozpadł się mój związek z chłopakiem, którego bardzo kochałam i wiązałam z nim plany na przyszłość. Nie mogło być inaczej, gdyż powtarzające się kłótnie rujnowały od dłuższego czasu to, na co tak ciężko pracowaliśmy – miłość. Pogubiliśmy się oboje w tej relacji, zabrakło wzajemnego zrozumienia, cierpliwości i starania wciąż na nowo. A może i Pana Boga?

Prosiłam Was o modlitwę w intencji naprawienia mojego związku, żeby Duch Święty otworzył nasze serca na prawdziwą miłość, żebyśmy przebaczyli sobie wszystkie krzywdy i zaniedbania, i wynieśli z tego, co się stało lekcję na przyszłość, a Pan Bóg żeby nas ponownie połączył i czuwał nad nami. Moje prośby zostały wysłuchane. Pan Bóg dał nam jeszcze jedną szansę i odnowił nasze uczucia. Jestem przekonana, że przyczyniliście się do tego, za co dziękuję Wam z całego serca oraz polecam Was w moich modlitwach.

Pozdrawiam serdecznie i z Panem Bogiem,

Ada

Niedawno prosiłem o modlitwę o wyzdrowienie oczu mojej mamy, poprawiło się i jest dużo lepiej lepiej. Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę

yourgrandma

Dzięki swojej i czyjejś modlitwie na tej stronie odczułem wiele dobra

Mariusz

Dziękuję za Wasze wsparcie modlitewne- jesteście wielcy !!! Nasze wspólne wołanie w intencji Miłosza i Edyty zostało wysłuchane. Jest dobrze !!! Nasz Tata naprawdę nas słucha i chce nam pomagać-NIEUSTANNIE!!!

Monia

Bóg zapłać. To wspaniałe uczucie wiedzieć, że ktoś jeszcze modli się ze mną (…)

Anna

Wasza modlitwa ma wielką siłę, dziękuję, modlę się za tych którzy o mnie pamiętają. Bóg Zapłać.

Lidia

Dziękuję. Każda modlitwa o życie wieczne dla mojej zmarłej mamy jest dla mnie bardzo cenna. Szczęść Boże!

Anna