Świadectwa

Poniżej prezentujemy świadectwa i podziękowania od osób, których modlitwy zostały wysłuchane. Jeśli i Ty zechcesz podzielić się swoim świadectwem lub podziękować za modlitwę odwiedzającym nasz portal wyślij wiadomość na adres poczta@intencje.pl lub skorzystaj z formularza dostępnego w sekcji „Świadectwa” w naszej aplikacji na telefon. Twoja historia z pewnością doda nam skrzydeł ukazując chwałę Pana!

Chwała Panu!!! Kochani… Bardzo dziękuję za modlitewne wsparcie… Się dzieje!!! Po nieudanej rekrutacji, gdzie praca marzeń przeszła mi „koło nosa” powinnam być załamana i zrozpaczona… Dzięki Wam nie dość, że nie czuję smutku, ani zwątpienia, to jeszcze udało mi się otworzyć na łaski Ducha Świętego… I pozwolić Mu działać w moim życiu… Wczoraj przeszłam kolejną rozmowę rekrutacyjną, na której rozstrzygnięcie trzeba jeszcze trochę poczekać… Ale się nie martwię, bo już zostałam zaproszona na następną. We wtorek. Gorąco wierzę i ufam bezgranicznie Panu Bogu… On najlepiej wie, co będzie mi w życiu potrzebne. Jaką drogą powinnam pójść. Nic nie dzieje się w moim życiu przypadkowo… Kiedy 25 lat temu potrącił mnie samochód, znalazłam się w miejscu, skąd nie chciałam wracać. Było mi TAM dobrze… Kiedy lekarze przywrócili mi czynności życiowe byłam nawet trochę na nich zła… Z perspektywy czasu wiem, dlaczego Pan Bóg dał mi jeszcze jedną szansę… ❤️

Rozalia

Bardzo dziękuję wszystkim! Nie spodziewałam się aż takiego odzewu! Aż lżej na duszy, kiedy czuje się takie wsparcie modlitewne!

Rozalia

Kochani Bracia i Siostry, bardzo dziekuje za Wasze wsparcie w modlitwie. Nawet nie wiecie jak to kazdego dnia dodaje mi sily i wiary, że nie jestem w tym sama. Pierwsze owoce Waszej modlitwy: Babcia coraz lepiej sie czuje i nie ma komplikacji po wirusie grypy a mój mąż poszedł na msze za życie dzieci nienarodzonych i przyjął Adopcje Dziecka Poczętego. Chwala Panu!!! Dla mnie to cud ogromny!!! Mnie niestety zmogła choroba i operacja zostaĺa przesunięta… Bóg zapłac za każdą modlitwe. Jesteście Kochani 🤗

Agas

Z serca dziękuję Wszystkim modlącym się w tej aplikacji. Cudownie jest mieć takie wsparcie. Wiem i wierzę gorąco w to że Pan Bóg słucha wszystkich naszych próśb. Obiecuję się modlić za Wszystkich, którzy składają tu intencje, szczególnie o zdrowie fizyczne i psychiczne oraz uwolnienie z nałogów ale też w podobnych intencjach do mojej czyli o zmianę w życiu. Czasem niewielka zmiana jest w stanie zmienić bardzo wiele. Wierzę w to całym sercem.

Chrzanna

Wasza modlitwa ma moc. Prosiłam o modlitwę o uzdrowienie 1,5 rocznego wnuka. Lekarze bezradni na gorączki 40 – to stopniowe nawracające. Antybiotyki co miesiąc. Modliłam się, bo cóż innego można zrobić. Trafiłam na stronę intencje.pl. Po 2 dniach gorączka bez antybiotyków minęła. Wierzę w siłę modlitwy.. Bóg zapłać

Anna P

Dziekuje za waszą modlitwę. Ma ona niesamowitą moc. Dzięku waszemu szturmowaniu nieba dzieje się wiele dobra w moim życiu. Przywracacie mi wiarę i dajecie dużo siły.

Anna P

Kochani dziękuję bardzo za modlitwę w intencji mojego męża .trudne sprawy zostały rozwiązane Bog zapłac

Anna

Blagalam o modlitwę i wszystkie sprawy ciężkie wyjaśniły się w dwa dni dziękuję ♥️♥️♥️♥️

Pienkowska

Kochani Wasze modlitwy są niesamowite. Mój mąż od dawna zamierzał zwolnić sie z pracy bo przez nią nie mial czasu dla Boga i dla rodziny. Pan Bóg już wiele razy pokazywał mu poprzez Słowo i zdarzenia, ze ma zostawić te pracę. Dzisiaj mąż złożył w końcu wypowiedzenie. Chwała Panu!!! Niech Pan Bóg go prowadzi i zsyła łaski. Dziekuje Maryjo za to, że dałas mu odwage bez tego i bez modlitwy męczylibyśmy sie nadal. Jesteś Wielki Panie!!! Bóg zapłać za modlitwy.

Agas

Dziękuję Wszystkim osobą modlącym się w moich intencjach. Radość w sercu i wdzięczność za każde westchnienie. Bóg zapłać. Monika

Monika

Chwała Panu! Amen…
W mym sercu niepokój panował i zamęt.
Szefowa zdusić, stłamsić mnie chciała.
Na każdym kroku haka szukała.
Rozstrój nerwowy, zero współpracy…
Zaczęłam więc szukać nowej pracy.
Szybko znalazłam. Oferta wspaniała.
Niestyty finalnie nie ja ją dostałam.
W tej sytuacji, bym rozpaczała…
Wasza modlitwa mnie z tego wyrwała.
Przykro mi było tylko przez chwilę.
Nadal szukałam. I to było miłe,
Że dwie oferty z dnia feralnego…
Doprowadziły do zmiany wszystkiego.
Ufałam Bogu, o wsparcie prosiłam.
Codziennie z Wami się oto modliłam.
Teraz mam wybór, do której pracy
Idę od maja moi rodacy.
Szefowa zaszkodzić mi jeszcze chciała.
Lecz jej intryga się nie udała.
Bracia i Siostry chcę Wam podziękować
Za wsparcie, modlitwę i dobre słowa.
Do Matki z Pompejów wznoszę błaganie.
Już czuję opiekę i Jej działanie.
Choć jeszcze daleko do końca nowenny,
To efekt „współpracy” jest dla mnie bezcenny.
Choć zdarza się czasem bezsenna noc.
Bóg zapłać za Waszej modlitwy moc…
Proszę o dalszą pamięć w modlitwie…
By nie zatracić się w życia gonitwie.
Cudownie jest modlić się razem z Wami
Więcej i szybciej niż możemy sami.
Wspaniałe jest to, że choć się nie znamy,
W codziennej modlitwie się bardzo wspieramy.
Cieszę się bardzo, że Was tu spotkałam…
Zostanę… Bo tak już zdecydowałam.
Chcę nadal się modlić, pomagać i wspierać.
Właściwe ścieżki w swym życiu wybierać.
Szczęść Boże 😘

Rozalia

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy modlą się w moich intencjach. Bogu niech będą dzięki za Wasze modlitwy. Koleżanka z pracy w poniedziałek wraca po zwolnieniu. U mnie i w małżeństwie kuzynki póki co bez większych zmian. Dobrze wiedzieć, że jesteście. Dziękuję. Bóg zapłać.

Monika

Dziękuję za Wasze modlitwy o uznanie dyplomów. Pierwszy semestr zaliczony i egzaminy zdane pozytywnie. Paulina

Paulina Mu

Prosiłam o modlitwę o szczęśliwy przebieg operacji za pośrednictwem intencje.pl i zostałam wysłuchana. Operacja została szybko zakończona, gdyż nie była potrzebna. Poważna choroba uległa remisji. Nie wiem czy zasłużyłam sobie na cud, ale tak zdaniem 5 lekarzy stało się. Chwała Panu Bogu. Bóg zapłać wszystkim, którzy modlili się w mojej intencji. Teraz proszę o potrzebne łaski dla tych, którzy modlili się w mojej intencji. Trwajmy na wspólnej modlitwie. Joanna

Azalia

To jest niesamowite :czuć wsparcie tylu osób, nawet wtedy kiedy ja wątpię… Bóg z Wami!

Anula83

Kochani, bardzo dziękuję za modlitwę. Dziś, 04.04., szczęśliwie na świat przyszła Ula. Na razie będzie przez jakiś czas w inkubatorze, ale wierzę, że z każdym dniem będzie się rozwijać. Mama Uli także dochodzi do zdrowia. Chwała Panu! Bóg jest troskliwy i dobry.

Jordan

Serdecznie dziękuję wszystkim,którzy modlili się w mojej intencji dotyczącej trudnego spotkania,wszystko poszło dobrze,Pan Jezus wysłuchał.Bardzo dziękuję

Nicola

Podczas nabożeństwa majowego oraz mszy świętej (do pewnego momentu) miałem straszną ochotę na przestanie walki z uzależnieniem. Gdy przystąpiłem do komunii świętej nagle wszystko przeszło cała chęć i całe pragnienie tego.
Chwała Panu!❤️✝

Mateusz Gośliński

Dziękuje wszystkim za modlitwę. Stał się cud. w sumie po 3 antybiotykach w koncu pozbyłam się groźnej bakterii. Pan Bóg wysłuchał waszych modlitw. Jestem taka szczęśliwa. Chwała Panu!!!Alleluja!!!

Agas

Dziękuję za każdą modlitwę – nadal choruję, ale choroba cofa się a cierpienie ofiarowałam za dusze czyśćcowe. Moja relacja z Maryją się pogłębiła a mąż jest bliżej Boga. Bóg zapłać!

Patrycja

Dziękuję wszystkim za modlitwę… Otrzymałam dużo więcej, niż to, o co prosiłam. Nie dość, że narkoza przebiegła bez komplikacji, to po badaniu okazało się, że niepotrzebna będzie dalsza ingerencja chirurga. Skierowanie na operację mogę wyrzucić do kosza. Chwała Panu!

Rozalia

Chcialabym bardzo serdecznie podziękować za modlitwę w moich intencjach ciocia krysia za ktòrą się modliliśmy odeszła do wieczności. Juz nie czuje bólu. A ksiądz wrócił ze szpitala i dalej pełni służbę w naszym kosciele . Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Ewa

Dziękuję Wszystkim za modlitwę. Operacja Huberta przebiegła bez komplikacji, a jego stan jest nadzwyczaj dobry. O. Szarbel czuwa! Dziękuję i Bog zapłać.

Dominik

Kochani z całego serca dziękuję wszystkim modlącym się w intencji mojego nawrócenia. Dziś odbyłam spowiedź św, znowu jestem w przyjaźni z Panem, tak bardzo jestem szczęśliwa i wdzięczna. Boże chwała Ci za cierpliwość, że tak długo na mnie czekałeś, tak bardzo Cię kocham i potrzebuję. Panie pobłogosław każdą osobę która wstawiła się za mną. Dziękuję z całego serca 💕💕💕

Aga

Kochani dziękuję za modlitwę w intencji bezpiecznej podróży. Bardzo mocno odczułam Waszą modlitwę. Podróż przebiegła szczęśliwie, choc jej okoliczności bardzo mnie zaskoczyły i gdyby nie Wasza modlitwa to pewnie zniosłabym to o wiele gorzej. Bog zapłać ❤️🙏❤️

aga

Dziękuję kochani za modlitwę jestwm Wam bardzo wdzieczna. Wiem ze dzieki Waszym modlitwa wszystko będzie ddobrze. Bog zaplac. Szczęść Boże.

Kasia

Modlitwy w intencji Madzi i jej dzidzi zostały wysłuchane. Madzia trafiła do szpitala Matki Polki w Łodzi. Wody zostały uzupełnione, stan mamy i dzidzi stabilny. Wróciła do domu, gdzie jeszcze jest 8 miesięczna córeczka, za którą tęskniła. Bóg zapłać za wszystko, czekamy na szczęśliwe rozwiązanie.

Babcia-Edyta

Dziękuję Bogu i wam, którzy się modliliście. Ostatnio błagałem was o modlitwę o pracę i dostałem powiadomienie, że jakaś dziewczyna modli się w mojej intencji. Teraz mam pracę, w dodatku taką o jakiej zawsze marzyłem. Zapomniałem nick tej dziewczyny, ale dziękuję Ci.

Sheppardd

Chciałabym się podzielić moim świadectwem.

Wierzę, że każda modlitwa wznoszona z wiarą ku górze ma ogromną moc i może zdziałać cuda. Przekonałam się o tym osobiście i to między innymi dzięki Waszemu wstawiennictwu – drodzy użytkownicy portalu intencje.pl.

Ostatni czas był dla mnie szczególnie trudny. Rozpadł się mój związek z chłopakiem, którego bardzo kochałam i wiązałam z nim plany na przyszłość. Nie mogło być inaczej, gdyż powtarzające się kłótnie rujnowały od dłuższego czasu to, na co tak ciężko pracowaliśmy – miłość. Pogubiliśmy się oboje w tej relacji, zabrakło wzajemnego zrozumienia, cierpliwości i starania wciąż na nowo. A może i Pana Boga?

Prosiłam Was o modlitwę w intencji naprawienia mojego związku, żeby Duch Święty otworzył nasze serca na prawdziwą miłość, żebyśmy przebaczyli sobie wszystkie krzywdy i zaniedbania, i wynieśli z tego, co się stało lekcję na przyszłość, a Pan Bóg żeby nas ponownie połączył i czuwał nad nami. Moje prośby zostały wysłuchane. Pan Bóg dał nam jeszcze jedną szansę i odnowił nasze uczucia. Jestem przekonana, że przyczyniliście się do tego, za co dziękuję Wam z całego serca oraz polecam Was w moich modlitwach.

Pozdrawiam serdecznie i z Panem Bogiem,

Ada

Niedawno prosiłem o modlitwę o wyzdrowienie oczu mojej mamy, poprawiło się i jest dużo lepiej lepiej. Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę

yourgrandma

Dzięki swojej i czyjejś modlitwie na tej stronie odczułem wiele dobra

Mariusz

Dziękuję za Wasze wsparcie modlitewne- jesteście wielcy !!! Nasze wspólne wołanie w intencji Miłosza i Edyty zostało wysłuchane. Jest dobrze !!! Nasz Tata naprawdę nas słucha i chce nam pomagać-NIEUSTANNIE!!!

Monia

Bóg zapłać. To wspaniałe uczucie wiedzieć, że ktoś jeszcze modli się ze mną (…)

Anna

Wasza modlitwa ma wielką siłę, dziękuję, modlę się za tych którzy o mnie pamiętają. Bóg Zapłać.

Lidia

Dziękuję. Każda modlitwa o życie wieczne dla mojej zmarłej mamy jest dla mnie bardzo cenna. Szczęść Boże!

Anna