Świadectwa

Poniżej prezentujemy świadectwa i podziękowania od osób, których modlitwy zostały wysłuchane. Jeśli i Ty zechcesz podzielić się swoim świadectwem lub podziękować za modlitwę odwiedzającym nasz portal wyślij wiadomość na adres poczta@intencje.pl, lub skorzystaj z formularza dostępnego w sekcji „Świadectwa” w naszej aplikacji na telefon.

 1. (8/10/2022) by wojtek_k
  Dziekuje za modlitwe 🙏 Bóg dał mi siłe i udało sie zdać egzamin.
 2. (8/9/2022) by Kinga
  Na przełomie marca i kwietnia tego roku prosiłam o modlitwę za mnie — chodziło o uzdrowienie duszy i ciała, o to, aby objawy psychosomatyczne ustąpiły, o nabranie nadziei na przyszłość oraz otrzymanie odpowiedniej pomocy. Dzisiaj chcę podziękować Każdemu z Was, który wziął wtedy mnie pod swoje modlitewne skrzydła🕊️🙏🏻❤️. Na lekach od specjalisty byłam tylko miesiąc ze względu na szereg innych objawów, które wywoływały. Ponadto, lekarz na wizycie kontrolnej przepisał mi dodatkową kurację i powiedział, że „weźmie to Pani trzy miesiące i już się nie zobaczymy”. Postanowiłam się uporać z tym wszystkim bez leków i z nadzieją, że Bóg w to wszystko wejdzie. Wpuściłam Go i pozwoliłam się Mu dotknąć. Jest sierpień, ja nie wzięłam leków i nie wróciłam do tego specjalisty — nie potrzebuję tego. Od jakiegoś czasu skończyły się migreny i towarzyszące im wymioty (a kiedyś to były sekwencje typu trzy dni migreny — dzień spokoju — trzy dni migreny i tak w kółko). Nie mam już stanów lękowych i mogę przespać spokojnie całą noc. Skończyło się sztywnienie karku i zawroty głowy. Nie mam już neuralgii nerwu trójdzielnego. Wyciszyłam się i nabrałam nowej perspektywy. Zaczęłam pracować nad swoimi emocjami i nad sobą. Długa droga i dużo pracy nad sobą przede mną, ale dzięki Waszej modlitwie mam ten początek, o który prosiłam i o którym marzyłam💗. Nie wszystko w moim życiu jest teraz różowe, kolejne wyzwanie przede mną, ale jestem ogromnie wdzięczna za to, co otrzymałam — za nadzieję, za zdrowie i za nową perspektywę oraz dojście do siebie i stanie się bardziej dojrzałą. Dziękuję za to, że tu jesteście. Pamiętam o Was i o Waszych intencjach w modlitwie 🕊️❤️🙏🏻. On naprawdę czyni wszystko nowe🙌🏼🤗.
 3. (7/28/2022) by Damiano
  Moi drodzy bardzo wam dziekuje za modlitwe w intencji mojej mamy. Choroba ustapiła. Chwała Panu.
 4. (7/27/2022) by Kamila
  Bardzo dziękuję za modlitwę o zdrowie mojej mamy i udaną operację. Bóg wysłuchał modlitw i mama dochodzi do siebie, a lekarze są zadowoleni z wyników. Bóg zapłać wszystkim, którzy zatrzymali się na chwilę i przeznaczyli minutę na prośbę do Boga.
 5. (7/26/2022) by Day7
  Kolejna moja intencja została wysłuchana (w sprawie Rodziców mojego Narzeczonego). Dziękuję Wam wszystkim za modlitwy.
 6. (7/24/2022) by Karpik
  Dziękuje za modlitwy za mnie i moją dziewczyne, nasz związek kwitnie i ciągle w najlepsze trwa!
 7. (7/21/2022) by Mania
  Bardzo gorąco dziękuję za modlitwę w intecji zdania egzaminu na prawo jazdy. 2 tygodnie temu zostałam kierowcą. Za tydzień odbieram dokument. Byłam bardzo zrezygnowana po kilku nieudanych próbach. Obiecałam sobie, że jeśli nie zdam ponownie to więcej próbować nie będę. Pan Bóg wiedział jednak jak bardzo mi zależy i w końcu się udało. Jestem ogromnie wdzięczna, dziękuję za każdą najmniejszą modlitwę. Cóż, teraz pozostaje modlić się o to, abym na drodze kierowała się rozwagą i mądrością. Niech prowadzi mnie święty Krzysztof. Chwała Ci Panie! ❤✝️
 8. (7/20/2022) by EdytkaM
  Dziekuje za modlitwę o pomyslne zajscie w ciążę.Udalo się
 9. (7/19/2022) by Ania
  Szczęść Boże! Niech dobry Bog wynagrodzi wszystkm, którzy modlili się w intencji mojego pielgrzymowania do Sanktuarnium Matki Najświętszej w Gościeszynie. Pielgrzymkę szczęśliwie odbyłam, mimo kłopotów w kolanem, które nawiasem mówiąc, po przebyciu przeze mnie szlaku pątniczego ustąpiły! Zaniosłam Wasze intencje do tronu naszej Pani i Królowej. Pamiętałam również o wszystkich, którzy przynoszą tu swoje troski, bóle i potrzeby. Bogu niech bedą dzięki! Jeszcze raz, ogromne Bóg zapłać!
 10. (7/18/2022) by Natalia
  Stan zdrowia koleżanki Gabrysi się poprawia. Wierzę że to również dzięki waszej modlitwie zanoszonej do naszego dobrego Ojca. Dzięki za waszą wiarę i wsparcie i oby tak dalej! Polecam ją do dalszej modlitwy gdyż nadal jest w szpitalu bez jasnej diagnozy (ale z dużą dozą nadziei).
 11. (7/18/2022) by Agnieszka
  Dziękuję za modlitwę w intencji zdania egzaminu teoretycznego na prawa jazdy. Mikołaj zdał egzamin za pierwszym razem. Jeszcze raz Bóg zapłać za modlitwę odwdzięczę się modlitwą.
 12. (7/17/2022) by Karolina
  Dziękuję wszystkim za modlitwę abym zdała wszystkie egzaminy w sesji. Pomimo stresu, choroby, wysokiej gorączki i brak możliwości intensywnej nauki przez tydzień, udało się wszystko zdać nawet te najtrudniejsze przedmioty! Chwała Panu 😇
 13. (7/8/2022) by Katarzyna
  Szczęść Boże, dziekuje wszystkim za modlitwę o rozwiązanie trudnej sprawy sądowej. Wszystko zakończyło się bardzo dobrze. Bóg zapłać będę pamiętała w modlitwie
 14. (7/7/2022) by Agnieszka
  Dziękuję wszystkim za modlitwę. W marcu i na przełomie kwietnia prosiłam o pilną modlitwę w intencji Sylwii (moja chrześniaczka) o powrót do zdrowia, u której po usunięciu woreczka żółciowego uszkodzili lekarze dwunastnicę organ, który bardzo źle się goi. Szpital wypisał Sylwię po dwóch dniach do domu i tu tragedia ból brzucha, silne lekarstwa, sor i diagnoza, że operacja i właśnie lekarz, do którego trafili na Sor nie zbagatelizował tego bólu tylko wykonał szereg badań podczas, których on zdiagnozował pękniętą dwunastnicę. Operacja i intensywna terapia, bo stan krytyczny. Jak pomóc? Tylko modlitwa, szybka decyzja Msza święta o powrót do zdrowia, proszenie o modlitwę na profilu społecznościowym znajomych i grupy modlitewne. Odzew był bardzo duży za co jesteśmy bardzo wdzięczni😍Sylwii po przejściach trochę wiara się zachwiała, dziewczynka 16 lat, bardzo się zawiodła jak ona to mówiła na Panu Bogu, leżała przez cały Post i Wielkanoc w szpitalu bez jedzenia i picia. Rozmawialiśmy dużo o naszym krzyżu dnia codziennego i nawet teraz Sylwia myśli o mszy świętej w intencji uzdrowienia i. podziękowaniu za powrót do zdrowia. Piszę pierwszy raz Świadectwo i trochę chaotycznie, ale następne wierzę, że będą, to na pewno będzie już mi się lepiej pisało. Jeszcze raz Bóg zapłać za modlitwę, będę się dalej modlić w waszych intencją i powierzam was wszystkich opiece Matce Bożej i jej synowi Jezusowi Chrystusiwi. Bóg zapłać. ❤️
 15. (7/6/2022) by Jola
  Dziękuję Wszystkim za modlitwę w intencji mojej córki za zadanie egzaminu udało się jesteśmy bardzo szczęśliwi.Modlitwa czyni cuda.Jezu ufam Tobie
 16. (7/6/2022) by cichociemny
  Dziękuję wszystkim za modlitwę o zdanie egzaminów przez mojego syna i jego grupę. Egzaminy zaliczone, serdecznie dziękuję kochani, za Was odmówiłem litanię loretańską.
 17. (7/4/2022) by Anna
  Dziękuję za modlitwę w intencji moich córek – wizyta u lekarza przebiegła spokojnie a diagnoza jest pozytywna 🙂 Bóg zapłać!
 18. (7/2/2022) by wikkie
  Zgubiłam drogie słuchawki. Nie umiałam zaufać Bogu, nie wiedziałam też dlaczego Bóg tak postanowił, abym je zgubiła. Nie chciałam z nimim o tym rozmawiać, postanowiłam odpocząć na świeżym powietrzu, gdy nagle dzwoni do mnie tata i mówi że znalazł słuchawki. Bardzo się ucieszyłam, jak się okazało, przechodziłam koło krzyża. To nie był znieg okoliczności. Teraz podejrzewam, że było to dlatego, że Bóg chciał pokazać mi nad czym mam pracować, mianowicie nad zaufaniem. Chwała Bogu i dziękuję Wam za modlitwy, wspomnę o was w rozmowie z Panem. Amen. Bóg jest BARDZO DOBRY.
 19. (6/30/2022) by Agnieszka
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, bardzo dziękuję wszystkim modlącym w intencji mojej obrony. Udało się! ❤️
 20. (5/28/2022) by Michał (któż jak Bóg)
  Moja intencja, którą tu zostawiłem, nazywa się Droga. Chciałem podziękować Bogu i wszystkim, którzy się za mną wstawili, o 28 na tym portalu wiem. Oto od 1 maja pracuję godnie, na razie umowa na 3 miesiące, ale mam nadzieję na umowę na stałe. Chcę o Was pamiętać w modlitwie za wasze intencje kochani. Z żoną tak szybko nie idzie, ale pierwszy krok ku normalności jest. Chwała Panu.
 21. (5/27/2022) by Agnieszka
  Dziękuję wszystkim za modlitwę, o którą prosiłam w intencji Sylwii i Sebastiana, obydwoje wrócili ze SZPITALA i wracają do zdrowia wśród bliskich. Jeszcze raz Bóg zapłać za modlitwę. Modlitwa działa cuda.
 22. (5/26/2022) by Lilia
  Za dobry poród. Dziękuje wszystkim modlącym się w intencji mojego dobrego porodu. Udało się przejsc przez poród bez komplikacji i trafić na wspaniałą empatyczną i cierpliwą położną, która pomogła przejść mi przez te chwilę. Wierzę że dzięki modlitwom moje losy szczesliwie sie potoczyły. Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji.
 23. (5/24/2022) by kasia
  Chwala Panu okazuje sie ze posiadam wszystkie dokumenty ktore potrzebne mi sa do wyjasnia sprawy urzedowej mam nadzieję z dobrym skutkiem
 24. (4/24/2022) by Calineczka
  Z calego serca wszystkim dziekuje za modlitwy . Stal sie poprostu cud . Jestem rok po ciezkiej chorobie raka , bylam bardzo slaba . I nagle stalam sie silna , radosna , poprostu zdrowa . I moje problemy po ludzku nie mozliwie poprostu przestaly istniec .Bog zaplac 🥰
 25. (4/23/2022) by krystynanowak
  Jakiś czas temu prosiłam o modlitwę za dzieci żeby zdały na prawojazdy po długich czasie starsza còrke zdała dziękuję wszystkim za modlitwy .
 26. (4/14/2022) by Monika
  Chwała Panu 😀. Od kilku miesięcy lekarze próbowali zdiagnozować mojego wuja bezskutecznie. Co chwilę wujo lądował w szpitalach i męczące dolegliwości duszności były przypisywane przewlekłej chorobie płuc. Nie bylo żadnej poprawy po zmianie leków na przewleką chorobę – co wujo wyszedł ze szpitala, kilka dni był w domu i za chwilę trzeba było wzywać pogotowie bo inaczej udusiłby się i tak było od kilku miesięcy. W niedzielę ponownie zostało wezwane pogotowie do wuja, gdy pogotowie zabrało wuja do szpitala, poprosiłam Was o modlitwę za jego zdrowie, za postawienie prawidłowej diagnozy i wdrożenie dobrego lekarza. W szpitalu okazało się że wujo dostał potężny atak duszności i to taki, że lekarze ratowali jego życie przez kilka godzin. Dzięki Dobremu Bogu i Waszym modlitwom nie tylko lekarze uratowali mu życie ale także wdrożyli doraźne leczenie po którym dużo lepiej czuje się oraz postawili wstępną diagnozę – migotanie przedsionków. Jest to tylko wstępna diagnoza bo lekarze szukają dalej, nie przestają na tym, drążą temat dalej. Dodatkowo okazało się że migotanie przedsionków może sie cofnąć i wierzę, że dzięki Dobremu Bogu tak sie stanie 😀. Dziękuję i Chwała Panu 🙏🙏🙏
 27. (4/12/2022) by krystynanowak
  Chciałabym wszystkim podziękować za modlitwę za moją còrke Madzie o ktòrą prosiłam niedawno dzięki modlitwie widzę u Madzi dużą zmianę
 28. (4/11/2022) by xxxxxxxx
  Jakiś czas temu prosiłam o modlitwę za bardzo schorowanego człowieka. Stan był no tragedia , oczy żółte ,ledwo co tam już. A teraz objawy ustały. Bóg jest wielki ! Dziekuje wam za modlitwe.
 29. (4/10/2022) by Latika
  Chciałam bardzo podziękować wszystkim za modlitwę w intencji o zdrowie i dobry przebieg mojej ciąży. Pomimo, że krwawiłam i musiałam leżeć około 1,5 miesiąca, mam ciągłe bakterie z którymi nawet antybiotyki nie dają rady, doczekałam się właśnie 20. tygodnia. W dodatku okazało się, że to córeczka o której marzyłam;) Dodam, że mam już 4 dzieci w niebie i synka z autyzmem tu na ziemi a mój przypadek lekarz naprotechnolog, który m.in. prowadzi te ciąże zalicza do takiego, który chciałby opisać naukowo jako ewenement. Św. Józef wyprosił dla nas wiele cudów. Dziękujemy Ci Święty Opiekunie! Niech Pan Bóg obdarzy też licznymi łaskami tych, którzy przyłączyli się do modlitwy w naszej intencji. Bóg zapłać z całego serca!
 30. (4/7/2022) by Kamila i Michał
  Dziś po długiej niewiedzy moja babcia Elżbieta dostala wyniki, że nie ma raka piersi. Dziękuje za modlitwy, ona również jest wdzięczna Wam za to!!
 31. (4/2/2022) by Jednoczereśnie
  Chciałam wszystkim podziękować za modlitwę – w dniu św. Rity dostalam wiadomość, że wszystkie dane z uszkodzonego dysku udało się uratować a cena tego, chociaż dość wysoka, mieściła się w dopuszczalnym budżecie. Chwała Panu!!
 32. (4/2/2022) by Karpik
  Dziękuję Kochani za wasze modlitwy, za naukę i pomyślne zdany egzamin. Udało się bezbłędnie z maksymalną ilością punktów. Amen! 🙏
 33. (3/29/2022) by Kamila i Michał
  Modlitwa do św. Ojca Pio w środę zapewniła pracę dla mojej kuzynki która najpierw do 28 lutego miala dostać odpowiedz, ale nie przyjeli jej, potem kolejna. Aż, wreszcie św. Ojciec Pio wstawiajac się zapewnił mojej kuzynce pracę i połaczenie szkoły jednocześnie. : ) Kolejne świadectwo za sprawa św. Józefa, moja ciocia była źle traktowana w pracy. Więc poprosiła o pomoc, by ta Pani odeszła z pracy. Po kilku dniach, kobieta dostała wypowiedzenie za znęcanie sie psychiczne i nie wykonywanie pracy. Kolejna sprawa która została ogarnięta to sprawy finansowe, ale to amplituda z firma i ciagle trzeba walczyć z chciwościa pieniadza na tych ludzi wobec pracownika. Mimo to pieniadze zostaly przesłane a Bóg nie dał pozostać bez niczego mojemu przyjacielowi. Aktualnie nadal jest walka z firma i mieszkaniem, ale Bóg czuwa!
 34. (3/28/2022) by magdalena
  Chciałam Wam bardzo podziękować za modlitwy z mojej intencji . Dałam rade w przygotowaniach do slubu i wesela. W tym dniu w powietrzu unosil sie „zapach Boga, Maryi, Ducha Świętego…To dzieki Wam … Jesli ktos by zechciał…Prosze o modliwe w intencji mojego małżeństwa by bylo zgodne szczesliwe i trwale … Chwala Panu….!!!
 35. (3/27/2022) by Kamila i Michał
  Dzielę się świadectwami, trochę spóźnione. Poprzez modlitwy do Pana Jezusa razem z Wami i bez waszych modlitw mogę śmiało wyznać, że uratował mnie ostatnimi czasy wielokrotnie nasz Król. Zwraca mi tylko uwagę na moja wiarę, miłość i chęci, by modlić się. Parę tygodni temu doszło do rozstania z przyjacielem. Miał być to całkowity koniec. Poprzez modlitwę dawałam radę nawet psychicznie dobrze czuć sie i funkcjonować. Jeszcze w tym samym tygodniu poczułam że musze być odważna i zawalczyć. I stało się, odzyskałam przyjaciela, a nawet drugiego! Kolejne prośby przede wszystkim psychiczne wyzdrowienie. Jest bardzo dobrze psychicznie u mnie i przyjaciela. Wsparcie Pan daje mi też w codziennych pracach domowych, a także często wskazuje że starczy czasu nawet na modlitwę i nie ma co martwić się. No właśnie a jeśli chodzi o finanse to Pan Jezus ciaglę pomaga w tej kwestii, nawet jak inni zawodza. To On nigdy mnie nie zawiódł a nawet pozwolił wygrwć zakład, żebym tylko pokazała tej osobie że poorzez modlitwę i chęci wiele mozna i to w dwa dni, gdzie dana osoba czekała na pieniadze ponad miesiac! Wspaniały jest Chrystus! I wielce mu dziękuje za wszystko.. Dziekuję Ci Panie i dziękuje Wam Kochani i wolni w Chrystusie!
 36. (3/7/2022) by Aga
  Dziękuję wszystkim, którzy wsparli mnie modlitwą o zdrowie… w ciągu roku udało się postawić dianozę, znaleźć dobrego lekarza i mimo,że choroba jest nieuleczalna – wejśc w stan remisji. Mogę żyć 🙂 Chwała Panu 🙂
 37. (3/2/2022) by Michał
  Kilka lat temu gdy robiłem prawo jazdy poprosiłem w modlitwie o pomoc, jednoczesnie obiecałem w niej że o podziele się z innymi tym, że to on pomogl mi w tym trudnym wyzwaniu. Niestety zignorowałem to jednak po dłuższym czasie trafiłem na tą aplikacje i zobaczyłem że można zamiwscić własne świadectwo(co zapewne także było Jego myślą). Wtedy ogarneło mnie uczucie smutku z powodu niedotrzymania obietnicy zlożonej kilka lat temu. Egzamin na prawo jazdy zdawałem w trudnym okresie czasu, gdzyż panował wzomożny ruch uliczny przed świętem Wszystkich Świetych. Bardzo wielu kursantów wychodziło z wynikiem negatywnym, jednak nie stresowałem się tym i e spokoju czekałem na swoją kolej. Podczas jazdy w ruchu miejskim mimo dużego ruchu więksość ulic wydawała sie być niemalże pusta, a wszyscy kierowcy ktorych spotkałem na swej drodze byli mili i uprzejmi i wpuszczali mnie na swoj pas ruchu. Egzamin udało mi sie zdać za 1 razem. Jestem także studentem dość trudnego kierunku technicznego. Jednak bez preblemu udało mi się przebrnąć przez najgorsze przedmioty. Szczególne działanie Boga widziałem w trudnych sytuacjach w życiu jakie miały miesjce rok orwz 2 tygodnie temu związane ze smiercią wujka i taty. Trwała wtedy sesja egzaminacyjna na którą ciezko było sie cokolwiek nauczyćm. Jednak mimo tego, dni pogrzebu złożyły się tak, że nie kolidowały o żaden egzamin, a egzaminy udało się zdać na dobre oceny, pomimo braku nauki.
 38. (3/1/2022) by Martyna
  Kochani, dziękuję Wam bardzo za modlitwę. Tymczasowo bo do maja, moje problemy finansowe zostaly rozwiazane, nie mam zalegajacych dlugow, pewne rzeczy udalo sie calkowicie spłacić, rodzina mi pomogla chociaz nie spodziewalam się tak hojnej pomocy z ich strony i w pokojowej atmosferze. Ewidentnie w tym widze działanie Boze. Nie mam co prawda nadal pracy, ale mam lzej na glowie i sercu, mam tez duzo pokoju w sobie w porownaniu z tym co bylo wczesniej, nawet w obecnej sytuacji wojny, co takze jest ewidentnym dla mnie działaniem Pana, bo tylko On moze dac taki pokoj gleboko w sercu. Mysle ze moja relacja z Bogiem sie tez trochę poprawila i jasniej patrze na swiat (mam depresję). Pewne rzeczy z przeszlosci ktore mnie strasznie meczyly i pchaly w otchlan rozpaczy znacznie przycichly. Chwała Panu! I jeszcze raz Wam dziekuje za modlitwe za mnie w kryzysowym, batdzo trudnym dla mnie momencie życiowo. Wierzę że bedzie lepiej i że zawodowo stanę w koncu na nogi. W koncu.. On ze mną jest i z Wami też, z nami wszystkimi cokolwiek by sie nie działo. I niedowierzam że to piszę, bo jeszcze niedawno co zwątpiłam w sens modlitwy, starań o relacje z Bogiem, a teraz mam ufność w sercu. Ważne by to po prostu przetrwać. Po strapieniu w koncu przyjdzie pocieszenie. Mi też bardzo pomogła Adoracja online i dużo modlitwy mimo wszystko, na siłę. Jestem w trakcie też odmawiania Nowenny Pompejańskiej i też ta modlitwa często trzymała mnie jakby na sznurku bym sie nie poddała. Choc bywały takie momenty jakby moje ciało żyło sobie samo, nie należało do mnie, a ja w środku czułam jakby mnie nie było, tak mi było wszystko zobojętniałe, tak wielki smutek mną zawładnął i przygnębienie. Obecnie jest znacznie lepiej. Chociaż modlitwa nieraz idzie ciężko, opornie. Ufajcie i modlcie się. Dla Boga nie ma nic niemożliwego. Bóg zapłać ❤️
 39. (2/12/2022) by Maj2021
  Kochani to są naprawdę cudenka. Moja corka Klaudia za pierwszym podejsciem juz zaliczyla natrudniejsze egzaminy na pięć.Zostalo jej jeszcze trochę. Dziękuję za wsparcie modlitewne. Bóg zapłać. Szczęść Boże.
 40. (2/11/2022) by Calineczka
  Z calego serca dziekuje wszystkim za modlitwy , moje chorobowe zostalo przedluzone jeszcze na 3 miesiace .😊
 41. (2/10/2022) by Maj2021
  Bardzo chcialam wszystkim podziekowac za modlitwę.Sprawy Urzędowe ,ktore przeciągały sie od grudnia ubieglego roku dzisiaj zostały pozytywnie zakończone.Wielkie Bog zapłać za modlitwę. Szczęść Boże.
 42. (2/9/2022) by s. Ewa
  Dziękuję Ci Dobry Boże że skróciłeś cierpienie s. Renaty. Przyjmij nasza Siostrę do swojej Chwały. Dziękuję bardzo wszystkim którzy modlitwą otaczali nasza Siostrę.
 43. (2/8/2022) by Maciek
  Miałem poważny problem z zakończeniem przerwanego remontu mieszkania, przez co nie mogłem z moją rodziną wprowadzić się do domu, a kończył się nam już czas wynajmu innego mieszkania. Pomogła modlitwa do św. Józefa oraz wsparcie modlitwne znajomych a także przez ten portal intencje.pl. To naprawdę działa! Dzięki tej modlitwie prace nagle ruszyły z miejsca i remont błyskawicznie został zakończony. Wprowadziliśmy się już do naszego domu. Bóg zapłać za modlitwę ! Dziękuję!
 44. (2/8/2022) by Paulina
  Dziękuję Ci Panie za to że udało mi się naprawić mój samochód, zesłałeś dla mnie wielu ludzi którzy mi w tym pomogli, chwała Panu!!!
 45. (2/6/2022) by Kamila
  Latem prosiłam o pomoc, o uzdrowienie córki z nadwrazliwosci i jej lęków społecznych. Odrazu po wstawieniu byla zauwazalna duża różnica w zachowaniu do obcych. Obecnie wszystko minęło! Wiem, że to cud i dziękuję za niego z całego serca (jestesmy z mężem psychologami, znamy sie na tych zaburzeniach, te wszystkie objawy same nie mogłyby zniknąć). Dziękuję wszystkim, którzy wstawiali sie i modlili w naszej intencji. Prosimy o dalsze modlitwy 😊
 46. (2/6/2022) by Pam
  Szcześć Boże. Kochani chcialam podziekować wam za to że modliliście się za Jana, który chorował na nowotwora płuc. Dostaliśmy przed chwilą wiadomość że Jan właśnie odszedł do Pana. Wierzymy że jest w niebie. Jesli możecie to pomódlcie sie za jego rodzine. Bóg zapłać.
 47. (2/4/2022) by Ania89
  Chcialam podziękować za każde westchnienie w mojej intencji.Prosiłam o modlitwę za męża,który nie chciał wziać ślubu kościelnego.Ustaliliśmy datę 29.04.2022.Chwała Panu!
 48. (2/3/2022) by basia
  Dziękuję bardzo wszystkim którzy wsparli nas modlitwą o zdrowie i dobre wyniki badań . Udało się !!! Badania wyszły dobrze , jeszcze jedno musimy powtórzyć ale ten ogromny strach już minął . Pan Bóg wysłuchał naszych modlitw 🙂 wstawiajcie sie do Maryji ,do św Rity , Judy Tadeusza i UFAJCIE . Może nie zawsze stanie się tak ja My byśmy tego chcieli ,ale Pan Bóg ma jakiś plan na nas . Bóg zapłać wam ,modlę się za was . WIARA CZYNI CUDA 🙂
 49. (2/3/2022) by Katarzyna J
  Bóg zapłać za modlitwę Chciałabym Wam podziękować za modlitwę w mojej intencji o dobre wyniki badań. Rezonans jest prawidłowy, nie potwierdza przypuszczenia SM. Oby jeszcze spełniła sir kolejna prośba by lekarze potrafili mi pomóc. Chwała Bogu za jego łaski 🙏🙏🙏
 50. (1/31/2022) by Ola
  Dziękuję wszystkim za modlitwe. Ostatecznie rozstałam sie z narzeczonym. Teraz szukam samej siebie , jest coraz lepiej. Dzisiaj wiem , że Bóg miał dla mnie inny plan niż ten mężczyzna. Dziękuję Wam za wsprcie. Bóg zapłać. ❤️❤️☺️
 51. (1/30/2022) by Chudypaclawskiwo
  Dziękuję wszystkim którzy modlili się w mojej intencji tzn o dobrą pracę 🙂😍 i dzięki waszym modlitwom 13 grudnia dostalem telefon z wiadomością że udało się i mam tak fajną pracę. Blisko domu bo 15 do 20 minut pieszo , na jedną zmianę, przy biurku Boże jesteś Wielki!
 52. (1/30/2022) by oliwka242
  Dziekuję bardzo za modlitwę, za moją mamę i jej dziecko. Poród odbył się bez powikłań i wszystlo jest w porządku
 53. (1/30/2022) by Justyna
  Dziękuję za modlitwę w intencji Piotra. Semestr zaliczony, bez problemów. Jestem pewna,ze to sila wspolnej modlitwy. Bardzo proszę o dalsze wsparcie modlitewne.
 54. (1/29/2022) by Kamila i Michał
  Dziękuję za Wasze modlitwy, znalazł się lekarz i pieniądze by zapobiec większej pokrzywki, alergii i powoli też goi sie wszystko, Dziekuje jeszcze raz ,dzieki Boze!🧡💝
 55. (1/29/2022) by Aga77
  Dziękuję za modlitwę za wszystkie łaski a ostatnio udało mi się szczęśliwie dojechać i wrócić z rekolekcji. Na rekolekcjach czułam olejek czyli Duch Święty nasz namaszczal. Dziękuję
 56. (1/25/2022) by Ewa
  Serdecznie Dziękuję wszystkim za modlitwy w mojej intecji. Pol roku oczekiwalam na wyniki badan , nie przestawalam sie modlić aż w koncu nadeszły.. i są pozytywne.
 57. (1/24/2022) by KM
  Chcialabym podziekowac wszystkim, ktorzy pomodlili sie w intencji Renaty, ktorej lekarze dawali 5% szansy na przeżycie a teraz jest juz od tygodnia w domu🙏 chcę wierzyc, ze to miedzy innymi dzieki Wam i Waszym modlitwom. Bog zapłać ♥️
 58. (1/22/2022) by Kinga
  Dziękuję wam za modlitwy mój byly narzeczony odezwał się nadal mamy kontakt
 59. (1/20/2022) by Kamila i Michał
  Udało się! Michał uzyskał dług od swojej siostry. Pomimo długich lat, Bóg pogodził ze sobą rodzeństwo. Wystarczyło, że chłopak pierwszy raz zaufał Bogu, nasze modlitwy i po miesiącu i 2 tygodniach przedwczoraj siostra zwróciła cały dług pieniężny i mają czystą kartę między sobą! 🕊💝 Dziękujemy Wam, Bóg niech Was błogosławi!
 60. (1/19/2022) by Day7
  4 miesiące temu prosiłam o modlitwę za zdrowie Matki i zmianę jej nastawienia i życia na lepsze, i tak też się stało, moja Mama zmieniła tryb życia, stała się bardziej pozytywna i spokojna, zaczęła ćwiczyć, przez lata miała nadciśnienie, a od tych kilku miesięcy zaczęło się jej obniżać, stopniowo zaczęła odstawiać leki na nadciśnienie. Serdecznie dziękuję za wszystkie modlitwy i dobre intencje wysyłane w jej i naszym kierunku.
 61. (1/16/2022) by Angelika
  Nie moge uwierzyc w to jak wielkie znaczenie ma wspólna modlitwa. Miałam problem w pracy w związku z moją ciążą. Stresowałam się tym okropnie. Nie wiem jak to sie potoczy dalej, ale na drugi dzień gdy poprosiłam o modlitwę, moj stres zupełnie odszedł. Poczułam Boze wsparcie. To coś pięknego. Dodatkowo miałam odwagę szczerze porozmawiać z pracodawcą. Bóg zapłać za Waszą modlitwę. Jeśli Bóg jest z nami, to któż przeciwko nam!
 62. (1/15/2022) by intencje67
  Dziękuję wszystkim, którzy ofiarowali swoją modliwtę w intencji pomyślnego przebiegu operacji mojego ojca. Operacja się udała, ojciec dochodzi do siebie. Droga do pełni zdrowia jest jeszcze długa, ale to co wydarzyło się do tej pory to już ogromny sukces. Wspólna modlitwa ma ogromną moc, nigdy nie wątpcie, ufajcie Panu. Jeszcze raz ogromne Bóg Zapłać! Pomodlę się za wszystkich, którzy modlili się razem ze mną❤
 63. (1/13/2022) by MarekNocny
  To miejsce jest niesamowite. Dopiero czytając prośby innych osób i modląc się w ich intencji, dotarło do mnie, że nie tylko ja cierpię, inni cierpią nawet bardziej. Mój egoizm w tej sferze został uleczony. Bóg to sprawił, żebym przestał wreszcie jęczeć a zabrał się za pomoc, ratowanie innych. Moją modlitwę i mój ból fizyczny, psychiczny i duchowy ofiaruje także za Was Kochani. Jezu Chryste dziękujemy za wszystko i prosimy o Twoja opiekę, o obecność.
 64. (1/11/2022) by cichociemny
  Bardzo dziękuję wszystkim, którzy modlili się za mojego ukochanego ojca w jego chorobie. Tato czuje się znacznie lepiej, wierzę, że to dzięki Wam kochani i waszym modlitwom. Wszystkim modlącym szczerze dziękuję, jesteście dla mnie mimo, że Was nie znam jak najbliższa rodzina, za Was wszystkich odmówiłem kilka litanii loretańskich i nadal będziecie kochani w moich myślach i modlitwach. Niech zawsze Bóg będzie z Wami.
 65. (1/10/2022) by Teresa S
  Bóg zapłać za modlitwy! Pan wysłuchał i zachowałam pracę o którą się modliłam. Dziękuję Wam z całego serca
 66. (1/10/2022) by Kamila i Michał
  Dziękuję za modlitwę za mnie i przyszłość w miłości. Aktualnie ważne niż to okazało się moje zdrowie i wszelkie poukładanie spraw, a na resztę przyjdzie jeszcze czas. Dziekuje za wszelkie modlitwy w moją strone i moich najbliższych.
 67. (1/2/2022) by Katarzyna J
  Tydzień temu prosiłam Was o modlitwę za rodzinę chorująca na covid. Szczególnie balam sie o Dorotę, ktora chorowała na białaczkę, więc jej obciążenie bylo bardzo duże. Cala rodzina czuje sie już dobrze. Dziękuję z całego serca za Wasze modlitwy ❤️ Chwała Bogu za lekki przebieg choroby 🙏 Bog jest Miłosierny ❤️❤️❤️
 68. (12/29/2021) by Calineczka
  Dziekuje z calego serca ❤️za modlitwe w mojej intencji . Minelo prawie 2 miesiace od modlitwy a ja czuje duza poprawe w moim zdrowiu .
 69. (12/25/2021) by Łukasz
  Na początku zeszłego semestru akademickiego prosiłem o jego udany przebieg i wysokie wyniki w nauce, abym mógł starać się o stypendium rektora. Wasze modlitwy wspomogły moje chęci, motywację do nauki oraz sprawiły, że otrzymywałem wysokie stopnie z każdego przedmiotu. To pozwoliło mi na otrzymanie upragnionego stypendium rektora na początku tego semestru. Bóg wam zapłać za modlitwę!
 70. (12/25/2021) by Teresa S
  Podróż Prosiłam o szczęśliwą podróż, co wcale nie było takie oczywiste, bo samochod stary i za bardzo nie sprawny. Oprocztego ze trzeba było dolac oleju do skrzyni biegów nic więcej się nie wydarzyło. Dziękuję Wam wszystkim za modlitwe bo to ona pomogła pokonać 600 km bez szwanku. Chwalmy Pana!
 71. (12/24/2021) by karolinas1
  Dziekuje za modlitwe o zdanie prawa jazdy , zdalam egzamin, Pan wysluchal❤️❤️❤️❤️
 72. (12/19/2021) by Sara
  Dziękuję za modlitwę o dobry przebieg leczenia. Kiedy już myślałam że nie da się nic zrobić, okazało się że jest inny lekarz który może przejąć i kontynuować leczenie bez wprowadzania niekorzystnych zmian. Chwała Panu!
 73. (12/18/2021) by Angelika
  Z naszeczonym sypialismy ze soba przed slubem. Gdy ustalilismy date ślubu, poszliśmy do takiej generalnej spowiedzi z zycia. Wtedy tez doszliśmy do wniosku, ze to dobry czas, aby chociaż odrobinę się poprawiać, dlatego zaczęliśmy praktykować czystość. To chyba jedno z najtrudniejszych zadan z jakimi musieliśmy zmierzyć się w tym roku. Każdy komu o tym powiedzieliśmy się z nas śmiał, nam bylo ciężko, musieliśmy nauczyć się życia ze sobą, bez seksu. Ba! Bez wspólnego przutulania się do siebie. Mnie było zwłaszcza ciężko z nocami, gdy miałam gorszy dzień i nie mogłam się wtulić do narzeczonego. Jednak w tym czasie działy się tez inne ważne rzeczy. Coraz bardziej zaczęliśmy zbliżać się do Boga. Jesteśmy na początku naszej drogi, jednak cieszymy sie z kazdej drobnej zmiany jaka nadeszła. Czytamy wspólnie Pismo. Modlimy się każdego wieczoru razem. My i Bóg. W trójkę. Otwierając się z każdym dniem coraz mocniej. Bardzo dużo dała nam Wasza modlitwa. Gdy bylo już ciężko, czasu było nadal dużo, poprosiliśmy Was o modlitwe za nas. To dzięki temu, ze Bog słyszał Wasze modlitwy, nam było coraz łatwiej. Ślub mamy jutro. I chcemy Wam podziękować, bo pokazaliście mam jak ważna jest modlitwa. Bóg zapłać!
 74. (12/16/2021) by Marcin
  Dziękuję za modlitwie o pracę dla mnie. Znalazłem ją z dnia na dzień. Niestety brat żony o. Krystyn OFM nie wybudził się ze śpiączki, lecz zmarł 13.12.2021. Mam nadzieję, że poszedł bezpośrednio do Domu Ojca. Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w moich intencjach. Szczęść Boże.
 75. (12/6/2021) by marta
  Bzrdzo serdecznie dziękuję za wszystkie modlitwy dotyczące zdania prawa jazdy za pierwszym razem. Niestety nie udało sie za 1, ale za to za 3 i jestem bardzo wdzięczna. Może poprostu miało mnie to nauczyć cierpliwości i może to była jakas lekcja. DZIĘKUJĘ KAŻDEJ POJEDYNCZEJ OSOBIE Z CAŁEGO SERCA ❤️
 76. (12/5/2021) by Małgorzata
  Jakis czas temu prosilam o modlitwę o uzdrowienie mojego ojca I brata alkocholika. Juz drugi dzien sa trzezwi. Boze dziękuję. I wam kochani za wsparcie modlitewne.
 77. (12/2/2021) by Małgosia
  Pewien czas temu prosiłam o modlitwę za Jana i Elżbietę. Dostałam informację że Bog rozwiązał tą sprawę.Bogu niech będą dzięki.
 78. (12/1/2021) by Pat.943
  Jakiś czas temu prosiłam o szczęśliwy przebieg operacji tętniaka mojego taty. Tata przeszedł obustronny udar krwotoczny mózgu podczas operacji. Lekarz powiedział ze nie wroci do sprawności, tata przez kilka dni nie mowil, nie wstawał. Nagle ku zaskoczeniu wszystkich zaczął mówić, a dzien później juz nawet sie podnosić i wstawać. Pamiętajcie ze Bóg czyni cuda , wystarczy zaufać i na prawdę mu uwierzyć! Jeśli czegos na prawdę chcecie to proscie Boga i nigdy nie wątpcie ze Was wyslucha. Chwała Panu!
 79. (11/30/2021) by Anna
  Kilka lat temu żyłam bez Boga i kościoła. Dzięki regularnej modlitwie i uczestnictwie we mszy św nie tylko umocniłam się duchowo ale też moje życie prywatne zaczęło się pomyślnie układać. Bóg jest żywy i działa. Chwała Panu
 80. (11/27/2021) by Kamil
  Dwa miesiące temu prosiłem o modlitwę w intencji pomyślnego napisania oraz obronienia pracy licencjackiej. Dzisiaj udało się obronić tytuł. Dziękuję każdej osobie, która wspierała mnie w modlitwie. Chwała Panu 🙏
 81. (11/25/2021) by Ania89
  Bardzo dziękuję za wszystkich,którzy modlili się w intencji o zdrowie moje i męża(zachorowaliśmy na covid).Niech Bóg Wam błogosławi każdego dnia.Chwała Panu!
 82. (11/24/2021) by Seba
  Jakiś czas temu prosiłem o modlitwę za mnie. Dobry Pan Bóg działa moim życiu. Chciałbym serdecznie podziękować za każdą modlitwę i westchnienie w mojej intencji. Niech wam wszystkim Bóg błogosławi.
 83. (11/22/2021) by Kamila i Michał
  Dziekuje Wam za modlitwy w intencji zdrowia z nerwicy i depresji. Dzieki modlitwą waszym i codziennej kroniki do Bożego Miłosierdzia, nowennie do Najświętszego Serca Jezusa i sw. Judy w ostatni dzien nowenny dzis w nocy przeyszły wszelakie lęki i niedomagania l. Dziekuje Wam i Bogu!!
 84. (11/21/2021) by Radosław
  Dzieki waszej modlitwie wyszedlem z szpitala i rozpoczynam nowe życie
 85. (11/16/2021) by Agnieszka
  Prosiłam o modlitwę za pomyślnie zakończoną operację 87 letniej babci, ktorej stan w trakcie nagle się pogorszył. Ku zdziwieniu lekarzy babcia wybudziła się bez problemu. Dzisiaj jej stan jest na tyle dobry, że już wraca do domu. Nie odnajduję słów by opisać jak wielkie wzruszenie i wdzięczność czuję… Bóg zapłać za modlitwę! Panie, jak zwykle mnie nie zawiodłeś ♥️
 86. (11/16/2021) by Monika
  Dziękuję za modlitwę w intencji zdrowia mojego i mojej rodziny. Wszyscy łagodnie przeszliśmy covid , również tato który jest po zawale czuje się coraz lepiej! Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za każdą modlitwę!🙏♥️
 87. (11/10/2021) by Piotr
  Prosiłem o pozbycie się nałogu tytoniowego i nie palę 🚬 papierosów już rok. Oby tak dalej.
 88. (10/26/2021) by Urszula
  Serdeczne Bog zapłać za modlitwę. Prosilam o modlitwe, zebym nie stracila pracy w Niemczech. Pisalam też ze staram sie o dziecko. Moje wypowiedzenie zostalo wycofane. Malo tego jestem w ciąży w piatem tygodniu!. Serdeczne Bog zapłać
 89. (10/24/2021) by Joanna83
  Serdeczne Bóg zapłać za szczerą modlitwę.Prosiłam Najwyższego aby pokierował moją drogą, aby sprawił żeby rodzice zaakceptowali moją trudna miłość i trudne wybory,żeby mnie nie odtrąlili. Moja prośba, dzieki wsparciu jakie tutaj otrzymałam została wysłuchana. Jestem wdzieczna
 90. (10/24/2021) by Anna
  Wyrażam wdzięczność za modlitwę w intencji mojego męża, który poszukiwał pracy. Udało się! Otrzymał sporo ofert. Oby tylko wybór, którego dokonał, okazał się właściwy. Teraz o to będę się modliła 🙂
 91. (10/21/2021) by mimi
  Dziękuję za modlitwę o dar potomstwa oraz szczęśliwy poród. W tym roku po 1.5 roku starań zaszłam w ciążę i kilkanascie dni temu urodziłam zdrowe dziecko. Bóg zapłać za modlitwę
 92. (10/18/2021) by Kinga
  Dziękuję wszystkim za modlitwę w sprawie odzyskania narzeczonego. Odnowiliśmy kontakt i spotykamy się mam nadzieję że będzie dobrze i jeszcze raz dziękuję za modlitwy bo to cud że mamy dalej że sobą kontakt
 93. (10/9/2021) by Jolanta
  Dziękuję bardzo za modlitwę za mnie o zdanie testów, dzięki waszej modlitwie i Panu Bogu udało mi się zdać je pozytywnie, mimo, że materiał kompletnie nie wchodził mi do głowy
 94. (10/6/2021) by Sabina
  Dziekuje za modlitwe o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Intencje zamiescilam tydzien temu, a dzis zdalam egzamin. Dziekuje wszystkim ktorzy sie za mnie modlili. Jezu dziekuje, ze wysluchales tych modlitw.
 95. (10/4/2021) by Bożena Szczecina
  Dziękuję za modlitwę o udaną operacje malutkiego Miłoszka… Udało się uzbierać potrzebna kwotę na operację serduszka. Miłoszek jest już za granicą i operacja się udała♥️ DZIĘKUJĘ jeszcze raz z całego serca. Nasz Bóg jest WIELKI
 96. (10/3/2021) by Kamil
  Dziękuję za modlitwę w mojej intencji o nawrócenie. Udało się nawrócić, zbliżyć do Boga i umocnić w wierze. Bóg zapłać za modlitwy 🙏 Amen.
 97. (10/2/2021) by Asia
  Bóg zapłać za Waszą modlitwę, operacja przebiegła pomyślnie.
 98. (9/29/2021) by marta
  Egzamin teoretyczny Zdany 74/74 Pan jest wielki !❤️ Dziękuję z całego serca kazdej osobie za modlitwę 🥰💞
 99. (9/28/2021) by Natalia
  Dziękuję za modlitwę o pracę Jakiś miesiąc temu prosiłam o modlitwę o znalezienie pracy, w której mogłabym realizować swoje powołanie. W piątek udało mi się podpisać umowę😀 Mam nadzieję na dobry początek za tydzień i na to że będę mogła pracować dla Bożej Chwały! Dzięki za wstawiennictwo 🙏
 100. (9/27/2021) by Aniela 1
  Dziękuję za modlitwe w intencji pewnej osoby o uzdrowienie palca. Co prawda palec nie zostal uzdrowiony, dlugo potrwa leczenie ale dzieki temu ta osoba miala czas na refleksje, zblizyla sie do Boga caly tydzień dzięki temu uczestniczyła w misjach świętych Bóg we wszystkim ma swój plan. Czasem dopuszcza takie sytuacje aby zblizyc czlowieka do siebie bo nas kocha. Amen🤍🙌
 101. (9/26/2021) by Aniela 1
  Bardzo dziękuję za modlitwe. Dzisiaj na świat w 24 tygodniu przyszła Lili. Mama i dziecko maja się dosc dobrze na ten moment 🙌 Bóg wszystkim kieruje 🙌🤍 proszę o dalszą modlitwe za mala Lili ktora bedzie dalej walczyc oraz jej rodziców o porzebne łaski w trudnym dla nich czasie 🤍🤍🤍Big zapłać 🙌
 102. (9/26/2021) by Paulina
  Kochani! Stał się cud. Krwiak na jajniku, który powinien się wchłaniać przez 3 miesiące dzięki Waszym modlitwom i Bożej pomocy zniknął w tydzień. To jest coś nieprawdopodobnego. Z całego serca dziękuję wszystkimi za modlitwę, niech Pan Jezus ma Was w swojej opiece. Dziękuje z całego serca!
 103. (9/23/2021) by Rachel
  Siła modlitwy jest naprawdę ogromna, a miłość Boga jeszcze większą. Dziękuję za każdą modlitwę w mojej intencji, jak i za wszystkie inne tutaj. Razem jesteśmy miłością i to jest piękne. Trwajmy w dobroci. Z Bogiem ❤️
 104. (9/21/2021) by Ada
  Ostatnio miałam gorszy czas. Kwestjonowałam siebie i swoją wartosc. Dzis pewna obca mi osoba, zupełnie niespodziewanie przypomniała mi jak wartościową osobą jestem. Te słowa były wyjątkowe jakby kierowane od Kogoś z góry…
 105. (9/21/2021) by Roberto
  Dziekuje za wyrozumiałość i prace, którą wszyscy wkładacie, tak bym wrócił do siebie. Pogubiłem sie w życiu na własne życzenie. Nie uważałem na ryzyko i zatraciłem sam siebie przez błędy i nieodpowiednie czytanie tego, co zostało przede mną odkryte. Jesteście wielcy, niech Pan dotrze do każdego prawdziwego serca. Amen.
 106. (9/19/2021) by Radosław
  Bardzo dziękuję kazdej osobie która jest tu i modli się w moich i waszych intencjach. Po tak długim czasie nie mając pracy 1.5 roku. Wysyłając CV dostałem informację o spotkaniu o pracę. A intencje Które kierowalem o pracę tu dzięki wam stały się realne. Dziękuję wam za pomoc a Bogu za dar pracy którą mam nadzieje niebawem rozpocznę.
 107. (9/14/2021) by kleya25
  Serdeczne podziękowania wszystkim ,którzy podjeli modlitwe za Tomasza mojego brata. Tomek w pełni zdrowia po ciężkim przebyciu covid 19 wrócil do domu gdzie czekała mała córeczka Oliwia z Mamą Magdą. Siła modlitwy jest ogromna. Tomek 17 dni leżał pod respiratorem. Lekarze powiedzieli że z tak cięzkiego przypadku na 100 osób wychozi 5. Nie wiem jak mam dziękować Miłosiernemu Bogu i Wam wszystkim. Proszę całą sobą niech Wam Pan Bóg wynagrodzi za każdą modlitwe i myśl zwróconą do Niego. Niech Wam wszystkim Pan Bóg błogosławi Amen.
 108. (9/13/2021) by Sławek
  Modliłem się do Najświętszej Marii Panny z prośbą o usunięcie satanistycznego avatara jakim posługiwał się mój syn. Moje bezpośrednie prośby były przez niego ignorowane. Twierdził że tym znakiem posługują się metalowcy i to nic groźnego. Po dwóch dniach moich modlitw avatar zniknął ! Mało tego, syn z całą swoją rodziną pojechał do Częstochowy przed cudowny obraz matki Bożej !
 109. (9/11/2021) by Asia
  Bóg zapłać za modlitwy, mężowi udało się kupić niedrogi samochód do pracy, stary ale w dobrym stanie. Chciałam jeszcze dodać, że jestem bardzo wzruszona, że nieznajomi ludzie modlą się w dwóch intencjach, które tutaj wpisałam, aż mi łzy dzisiaj poleciały. Bóg zapłać każdemu z Was, niech Pan Bóg Wam każdemu z osobna tę modlitwę wynagrodzi.
 110. (9/9/2021) by Katarzyna98
  Barszo Dziękuję za modlitwe i Proszę jeszcze o to samo! Bóg działa cuda pomału wychodze na prostą 😍
 111. (9/8/2021) by konrad1022
  Dziekuje wszystkim za modlitwe o dziewczynę Pan Bóg naprawde jest Wlasnie jestesmy juz parą cieszymy sie z każdego dnia razem Prosze o modlitwe o dobry zwiazek😉
 112. (8/25/2021) by Aga
  Modlitwa jaką za mnie – Kochani nieznajomi – zanosicie przynosi owoc. Bardzo gorąco dziękuję 🧡. Dręczenia są mniejsze, nie ma już we mnie tak silnej urazy, lepiej sobie radzę w osamotnieniu i atakach ze strony ludzi. Obyście otrzymali sowitą nagrodę za swoje dobre serce💚
 113. (8/23/2021) by marta
  Dziękuję za modlitwę o poprawę relacji z siostrą cioteczną jest już dużo lepiej ! BÓG ZAPŁAĆ ❤️
 114. (8/20/2021) by wojtek_k
  Dziekie za modlitwe w mojej intencji jeden etap mam za soba czas na kolejny. Boże dodaj mi sił. Amen
 115. (8/15/2021) by konrad1022
  Dziekuje za modlitwę o dziewczynę Pan Bóg mnie wysłuchał. Juz spotkaliamy sie pare razy jeszcze nie jestesmy parą ale wszystko idzie w dobrym kierunku Proszę o modlitwe kazdego dnia o dobry zwiazek
 116. (8/10/2021) by Anna
  Za każde modlitewne westchnienie w intencji mojej córki i jej leczenia stomatologicznego składam wielkie podziękowania. Pierwszy etap przebiegł spokojnie i bezproblemowo (wcześniej dziecko nie chcialo w ogole współpracować). Przed Lenką kolejne wizyty, więc nadal będę prosiła o modlitwę – widzimy bowiem jej wielką siłę. Bóg zapłać 🙂
 117. (8/8/2021) by Paweł Kobiela
  Dziękuję Ci Boże za wysłuchanie moich intencji i za wszystkich dobrych ludzi modlących się w moich intencjach. Dziękuję że bardzo poprawiły się relacje w mojej rodzinie, że mojej Babci chorej na Parkinsona lekarz zaproponował nowe metody leczenia. Dziękuję że mój Dziadek i Babcia żyją w zgodzie. Dziękuję że moi Rodzice żyją w zgodzie ze sobą i ze mną. Dziękuję że mnie lekarze zdecydowali zastosować nowy lek na depresję. Dziękuję za te i inne niezliczone już cuda, które pojawiły się u mnie i mojej rodziny.
 118. (8/8/2021) by Ada
  Dziękuję wszystkim za modlitwę o zdrowie dla bliskiej osoby. Znamię okazało się nie groźne i jest pod opieką dermatologa. To wspaniała wiadomość
 119. (8/7/2021) by Marita
  Szczęśc Boże, dziękuję za modlitwę o uzdrowienie Liliany, bardzo wysoko gorączkowała, po dwoch dniach dostała antybiotyk i zupełnie wyzdrowiała Bog zapłać
 120. (7/27/2021) by Anna
  Szczęść Boże! W ostatnią sobotę nasza 6-letnia córka miała ważną wizytę kontrolną u stomatologa. Niestety mimo młodego wieku ma już przykre doświadczenia i bardzo się bała tego badania. Zresztą my rodzice również. Co prawda diagnoza nie jest zbyt optymistyczna – córkę czeka długie leczenie, ale byliśmy mile zaskoczeni postawą córki. Pozwoliła się zbadać, rozmawiała z panią doktor… Była wyjątkowo spokojna i odważna, a to zawdzięczamy Bożej pomocy. W Niej pokładamy nadzieje, że leczenie przyniesie oczekiwane efekty i przebiegnie bezproblemowo. Nadal bedziemy prosić o modlitewne westchnienia w intencji naszej Lenki 🥰 Za każdą modlitwę – Bog zapłać 🙂
 121. (7/25/2021) by Maj2021
  Szczęść Boże. Kochani bardzo Wam dziękuję za modlitwę, która została wysłuchana. Moja córka dostała wyniki biopsji guzków i tego największego na tarczycy. Jest dobrze, nie ma podejrzeń, aby było cos złego. Bogu niech będą dzięki. Bóg zapłać wszystkim.
 122. (7/24/2021) by Lunaria06
  Dziękuję wszystkim, którzy się modlili o wyzwolenie mnie z zaburzen odzywiania. Czuję się o wiele lepiej, jem wystarczająco i nie mam napadów, w ciągu dnia znacznie mniej już myślę o jedzeniu. Prawie jak zdrowa. Myślałam, że już będę tak miala do konca zycia, a tu proszę… Wystarczyło zaufać Bogu. Dziękuję z całego serca Wam i Panu.
 123. (7/22/2021) by LechistanMapper
  Dziękuję wam wszystkim za modlitwy. Minął rok od kiedy wyleczyłem się z depresji, a ja wyszedłem na prostą, dobrze zarabiam i czuję się w miarę szczęśliwy. Chwała Bogu! 🙂
 124. (7/20/2021) by Stanisław
  Szczęść Boże! Bóg naprawdę działa!!! Dostałem się na wymarzone studia. Mam fantastyczne propozycje do warunków mieszkalnych. Bóg mnie właściwie ustawił na najbliższe 5 lat życia. Ponadto pomógł mi w organizowaniu mojego planu modlitewnego, dzięki czemu modlę się codziennie. Jezus porządkuje moją wiarę poprzez dobre lektury i mądrych ludzi, których napotykam. Módlcie się do Boga w nieustających modlitwach, a jeśli to jest zgodne z jego wolą, to otrzymacie łaski większe niż myślicie! Nigdy nie wątpcie w moc Boga. On lepiej ustawia okoliczności i wydarzenia, podczas gdy my byśmy chcieli wszystko natychmiast otrzymać. Nie zapominajcie mu tylko dziękować!!! ❤🙏
 125. (7/19/2021) by hubi
  Szczęść Boże, chciał bym sie z Wami podzielić moim przeżyciem, czymś pięknym co mnie w życiu spotkało. Wraz z żoną staraliśmy się o dziecko. Pomimo młodego wieku ponieważ wzięliśmy ślub mając 20 i 21 lat. Od tamtego czasu marzyliśmy aby mieć naszego potomka. Po jakimś czasie starania okazało się że będziemy mieć z tym ogromny problem. Kilku lekarzy powiedziała nam że jest małe prawdopodobieństwo aby zajść w ciążę. Wtedy troszeczkę załamaliśmy się. Lecz do końca wierzyliśmy że zawsze jest szansa i nadzieja. Jako że pochodzimy z katolickich rodzin modlitwa nie była nam obca. Bardzo dużo prosiliśmy Boga aby móc mieć dziecko. Po pewnym czasie dowiedzieliśmy się że jest coś takiego jak nowenna za dzieci nienarodzone. Postanowiliśmy że będziemy codziennie modlić się przez dziewięć miesięcy tak jak nowenna przekazuje za dzieci nienarodzone. W tym czasie wydarzyło się coś pięknego. Osobiście uważam to za cud. Kończąc nowenna w dziewiątym miesiącu modlitwy okazało się że moja żona jest w ciąży i będziemy rodzicami. Od tamtej pory zawdzięczamy tylko i wyłącznie Bogu łaskę którą nas obdarował. Pamiętajcie że zawsze jest nadzieja a Bóg i Matka Boża zawsze czuwa nad nami i nigdy nasz los nie jest im obojętny. Dziękuję i z Panem Bogiem. Hubert
 126. (7/5/2021) by Zuza26
  Bog zapłać wszystkim którzy modlili sie za zdanie matury mojego brata zdał i to na bardzo dobrych wynikach.Bog mam moc wierzcie mi
 127. (7/3/2021) by Konwalia
  Kochani, pragnę złożyć świadectwo że Bóg obdarowuje bardziej i chojniej niż człowiek się spodziewa. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy modlili się w intencji moich egzaminów 😀 egzaminy zarówno teorytyczny jak i praktyczny poszły mi wyjątkowo świetnie a praca licencjacka obroniona na 5. Chwała Panu!
 128. (6/27/2021) by Sylwia
  Bardzo wszystkim dziękuję za modlitwę w intencji mojego egzaminu zawodowego na studiach. Egzamin zdany! Bóg zapłać wam wszystkim. Dzięki Wam ten stres byl o wiele mniejszy bo czułam że miałam wspracie modlitewne wielu ludzi a przede wszystkim Boga. Z całego serca jeszcze raz dziękuję!
 129. (6/26/2021) by MK
  Szczęść Boże! Serdecze Bóg zapłać za modlitwę w intencji uzdrowienia z nerwicy natręctw oraz odciągniecia mojej uwagi od masturbacji. Po dzisjeszej spowiedzi poczułem spokój ducha oraz zrozumienie ze strony spowiednika. Proszę o modlitwę w jego intencji. W przeciągu ostatniego dnia doswiadczylem dzialania Bożej łaski. Wczoraj podczas modlitwy prosiłem o znak oraz odwagę do wyznania swoich win w konfesjonale i wlasnie tam spowiednik poświecil mi dużo czasu i poświęci na rozmowę w nadchodzącym tygodniu, a także poruszył kwestie, których osobiście się wstydziłem. Nerwica natręctw ustępuje. Jeszcze raz Bóg zapłać za modlitwę i nadal proszę o nią, a w szczególności o wylanie darów ducha świętego na moje życie.
 130. (6/20/2021) by Ania
  Chciałam poinformować i pięknie podziękować wszystkim , którzy się za mnie modli. Nie biorę leków od których byłam uzależniona od połowy maja po prostu poczułam obrzydzenie i więcej ich nie wzięłamBogu niech będą dzięki wierzę że to dzięki waszym modlitwom. Sama nigdy bym nie dała rady , chodze na terapie moje zdrowienie idzie w dobrym kierunku, mówią że robie postępy. Dzieci coraz bardziej mi ufają. Ja fizycznie czuje się wspaniale. Widze to co źle robiłam, mechanizmy uzalerznienia. Uczę się żyć, i nie chce już uciekać przed przeżywaniem i odczówaniem uczuć. Poznaje siebie, pracuje nad sobą. Dziękuję Ci Mój kochany ,dobry, cierpliwy i miłosierny Jezu, mój Boże , mój przyjacielu, moja drogo i prawdo , mój przewodniku i mistrzu. Kocham Cię Jezu pobłogosław tym , którzy nie byli obojętni na moje cierpienia. Amen Ania Sułek
 131. (6/10/2021) by Maj2021
  Szczęść Boże.Chcialam wszystkim podziękować za modlitwę w intencji rehabilitacji.Dzisiaj zakończyłam.Jest duza poprawa.Trafilam na bardzo dobrych ludzi,ktorzy wkladali serce w to co robią dla drugiego czlowieka.Bog zapłać.
 132. (5/24/2021) by Jola
  Dziękuję wszystkim za modlitwę o uzdrowienie z covida chory miał zajęte 80% płuc i stan był bardzo ciezki. Teraz jest już w domu a lekarz powiedział że to cud .Ja też myślę że to siła wspolnej modlitwy go uzdrowiła.Wszystkim serdecznie Bóg zapłać.
 133. (5/20/2021) by Zuza26
  Dziękuję wszystkim którzy modlili sie o udany zabieg mojej mamy wszystko sie udalo. Mama będzie zdrowa. Bog zapłać
 134. (4/28/2021) by Małgorzata
  Dziękuję wszystkim za modlitwę o pozytywny przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Udało mi się znaleźć pracę w maju zaczynam. Bóg potrafi słuchać, nigdy w niego nie wątpcie.
 135. (4/23/2021) by Jol
  Szczęść Boże, Może to jeszcze nie pełne świadectwo, ale czekam na nie ciągle, choć dla mnie to mały cud 🙂❤️ Już kilka razy prosiłam o modlitwę abym zaszła w ciążę, jakieś 2 lata temu miałam usuwanego polipa z macicy, gdzie każdy ginekolog twierdzi, że mając polipa nie zajdzie się w ciążę! Przez ost 2 wizyty u ginekolog Pani stwierdziła, że znowu się odnowił… I już dała mi skierowanie na jego usunięcie, staramy się z mężem o dziecko i bardzo pragniemy ciąży. Ale ostatnio poszłam na wizyty do innego Ginekologa, Pani ginekolog starsza, bardzo ciepła i rzeczowa. Poszłam z zamiarem skonsultowania pod kątem polipa i ku mojemu zdziwieniu Pani ginekolog stwierdził, że nie ma polipa a wg niej wszystko dobrze rokuje 🙂Będąc na tej leżance w trakcie badania rozplakalam się… Wierzę, że to jakiś cud, duzo się modlę o zajscie w ciążę i wierzę, że nasze dziecko poprostu czeka na odpowiedni czas aby do nas przyjść 🙂 Jednak nadal nie ustaje w modlitwie i nadal proszę aby poczęło się dzieciątko ❤️ Bóg zapłać! 🙂
 136. (4/18/2021) by Pozdro i z Bogiem!
  Dziękuję za modlitwę wszystkim! Jestem już po operacji, bylo trochę komplikacji i cierpienia ale wierzę że właśnie dzięki wam to przetrwałem i trafiłem n wspaniałych ludzi wokół mnie. Teraz rekonwalescencja i rehabilitacja a później mam nadzieję powrót do służby. Dziękuję Wam i Chwała Panu!:)
 137. (4/15/2021) by Hava
  Bardzo dziękuję za modlitwę o zdrowie dla mojego teścia dochodzi do siebie i do zdrowia nie jest już podłączony do respiratora (lekarze nie dawali najmniejszych szans na przeżycie) jeszcze raz bardzo dziękuję modlitwa czyni cuda 😊
 138. (4/10/2021) by Marta
  Chciałbym bardzo podziękować za modlitwę, w której prosiłam o spokój i uwolnienie się od myśli o człowieku który bardzo Mnie zranił. Miałam przez to problemy nie mogłam spać. Dzięki Wam od jakiegoś czasu jest lepiej. Bardzo wszystkim dziękuję
 139. (4/3/2021) by Piotr
  Dziękuję za modlitwę i otrzymane łaski. Za pozbycie się nałogu palenia tytoniu.
 140. (3/25/2021) by karolina
  Dziękuję wszystkim którzy modlili się za pogodzenie się z osobą która darzylam wielka miłością. Co prawda nie wróciłam jeszcze do tej osoby ,ale mamy szacunek wobec siebie nie czujemy gniewu. A to jest duży krok od 2.5 miesiaca. A kto wie może to jest to krok do miłości która nie rdzewieje. Bóg zaplać
 141. (3/19/2021) by Ania
  Wielką ma moc wspólna modlitwa ludzi dobrej woli. Z całego serca dziękuję wszystkim modlącym się w intencji ciężko chorych Ani i Agnieszki. Intencja ukazała się przedwczoraj wieczorem. Dziś dowiedziałam się, że obie w pełni wróciły do zdrowia! Po ludzku wydawało się to mało realne, szczególnie tempo powrotu do sił. Z wielką radością dzielę się tym świadectwem. Bóg zapłać!
 142. (3/9/2021) by Krzysztof
  Warto wierzyć. Warto się modlić. Jeśli nie masz sił znajdziesz je w modlitwie. To wstęp do naszej historii, która zakończyła się szczęśliwie. Dowiedzieliśmy się o ciąży kiedy był już 7 tydzień. Diagnoza ciąża pojedyncza. Ok 10 tyg ciąży żona dostała silnego krwawienia. Zabrało ją pogotowie. Myśleliśmy już o najgorszym scenariuszu… Po około 2 godzinach dostałem wiadomość sms od żony: „dzieci żyją 🙂 ” okazało się, jest ok i że będą to bliźnięta 🙂 Ta informacja nas zamurowała ale też bardzo nas cieszyła. Przyszedł czas na I badanie prenatalne. Po nim zaczęliśmy się bardzo bać, wręcz byliśmy przrażeni… 😔 Brak uwapeniania kości nosowej u jednego oraz cofające się przepływy, do tego pępowina dwużyłowa…. Diagnoza wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia trisomii zespół Downa, Edwordsa i Patatu….😔 Zostaliśmy skierowani do poradni patologi ciąży. Tam dalsze niepokojące informacje, mówiono żonie, że nie tylko to prawdopodobne ale że wystąpi. Proponowano nam tutaj zrobienie badania amniopunkcji. Że to miało pokazać czy będą wady jednego dziecka. Po zapoznaniu się z ryzkami badania decyzja była jedna nie zgadzamy się. Nie zaryzykujemy życia dziecka. I czekaliśmy do drugiego badania prenatalnego… dzień bardzo nerwowy to był. Żona wyszła z gabinetu i mówi, jest ok. Że nosek jest i przepływy prawidłowe. Ale brzuszek mały. I pojechaliśmy znowu do poradni patologi…. i tu znów słyszymy, że mimo że to badanie wyszło dobrze to i tak patrzą na to pierwsze. 😔 i tak do trzeciego badania prenatalnego…. wyszło dobrze ponownie. Ale pokazała się duża różnica między dziećmi. I znowu poradnia i znowu to samo słyszymy….😔 I tak cały czas w strachu…. Poród zaplanowany był na początek marca. Lecz żona trafiła do szpitala początku stycznia właśnie ze względu na te różnice. To był okropny czas. Pandemia… nie można wejść do szpitala itp… pozostało tylko wyglądanie w okno szpitalne. Cały ten okres ciąży szły modlitwy do góry. Gro osób też nas wspierało w tej modlitwie za co bardzo dziękujemy 😇🙏 Nadszedł ten dzień czyli 8.02.2021 r. Przyszli na świat Bartosz i Maciej 😄 Dziś jesteśmy już w domu wszyscy, nie wystąpiły prognozowane wady. Dlatego warto walczyć o ludzkie życie 😇🥰
 143. (2/28/2021) by Ania
  Kochani! 15 stycznia tego roku prosilam o modlitwę w intencji wyleczenia mnie z trądzika różowatego. Nękał mnie od maja i żadne stosowane środki i kekarstwa nie pomagały. Dziś pragnę podzielić się z Wami radością – zostałam wyleczona. Niech Dobry Bóg wynagrodzi Wam Wasze modlitwy a Maryja otacza nieustanną opieką! Ogromne Bóg zapłać. Bogu niech będą dzięki!
 144. (2/28/2021) by Ewelina
  Majac 3 tygodnie zachorowalam na zapalenie opon mózgowych. Lekarze nie dawali szans . Tak mowili rodzice. Zaszyli mnie byle jak mowiac rodzicom „ona i tak pojdzie do ziemi „. Jednak po kolejnej akcji ratunkowej w Warszawie tym razem ,lekarz cudem uratował mi zycie . Po 12 latach kolejny nawrot choroby . Utrata swiadomosci raz ,drugi . I za trzecim razem utrata przytomności ,spiaczka . Kolejna operacja na glowe. Pamiętam tylko ,ze zemdlalam w domu . Podczas operacji sen,w ktorym spotkalam Jezusa . Siedzial jak by na wielkim kamieniu . Wokol niego bylo swiatlo czystsze i bardziej przejrzyste niz łza . Bylo mi tak tak dobrze ,bez bolu ,zmartwien . Czulam sie idealnie jak nigdy dotąd. On powiedzial mi wtedy „Masz tam wiele do zrobienia ,musisz wypełnić misje ” Bylo mi przykro ,ze musialam wrocic . Tak bardzo nie chcialam . Kiedy się obudzilam bylam zla ,wsciekla ,ze musze tu byc. Tak bylo mi tam dobrze . Bylo to dawno . Dzis mam 32 lata i nadal to pamiętam.To doświadczenie zyje we mnie cale zycie . Po tym przezylam wiele zlych chwil ,ratunkiem byl tylko Bóg. Modlitwa to moja pasja . Bóg zapłać 🙏🏼
 145. (2/27/2021) by Jezus Siłą Mą
  Dziękuje wszystkim za modlitwę w intencji o zdanie prawa jazdy. Bez waszej modlitwy na pewno bylo by ciężko. Chwała Panu
 146. (2/21/2021) by Weronika
  Dziękuję wszystkim za modlitwę w intencji zaliczenia ważnych egzaminów poprawkowych. Udało się! ❤️ Bóg zapłać.
 147. (2/21/2021) by Rida
  Dziekuje wszystkim za modlitwy w mojej intencji ,nie tylko o uzdrowienie, ale takze zmiane życia. Jestem szczęśliwa, wiem jaką drogą isc dalej i na pewno nie jestem sama, bo mam przy sobie Boga. Dziekuje. 🙂
 148. (2/16/2021) by Agata93
  Dziękuję za modlitwę za moją siostrę, kilka dni po Waszej modlitwie otrzymała pierścionek zaręczynowy 🥰
 149. (2/6/2021) by Anioł29
  Koronka do miłosierdzia Bożego działa cuda. Chciałabym podzielić się świadectwem jak z koleżanką odmówiłam o 15 koronkę do miłosierdzia Bożego, o sprawę po ludzku nie do wyjaśnienia. Jeszcze w ten sam dzień – Duch Święty sprawił, że doszłam do porozumienia z osobą. Z którą po ludzku było to niemożliwe. Chwała Panu
 150. (2/4/2021) by mimi
  Bóg zapłać za modlitwę. Prosiłam o dar potomstwa, aktualnie jestem w ciąży ♥️♥️ Chwała Panu!
 151. (2/3/2021) by Maria 12
  Bóg zapłać. Dziękuję za modlitwę. Św. ANTONI wysłuchał naszego błagania, odzyskałam skradzione przez hakera pieniądze, pokierował ludźmi. Dziękuję wszystkim za modlitwę.
 152. (1/21/2021) by Paulina
  Bardzo dziękuję za dotychczasowe modlitwy. Od kilku dni zaczęliśmy z mężem rozmawiać, dzwoni codziennie do synka, spedzamy wieczorami czas na grze razem – dzieli nas 500km. W dzien, kiedy mial iść do kochanki zostal w domu i zadzwonil do nas. Wie, ze bardzo Go kocham i chcę naszego powrotu do siebie. Dzisiaj spytal, ze jesli zdecydowalby sie na powrot do siebie to jak to sobie wyobrazam. Male cuda, ale dodają skrzydeł. Warto wierzyć w moc Pana Naszego.
 153. (1/21/2021) by Rida
  Dziękuję raz jeszcze za modlitwy w kierunku uzdrowienia moich najbliższych. Jak najbardziej otrzymali i otrzymują Boże wsparcie. Wasze modlitwy są opoką.♥️ Troszcz się Ty!
 154. (1/7/2021) by Emprei
  Dziękuję Boże za dar wytrwania w Nowennie Pompejańskiej w intencji naszego małżeństwa. Jestem wdzięczna i czuję, że Ty Panie nas uratowałeś.
 155. (1/5/2021) by Paula
  Chciałabym opowiedzieć jak Bóg działa w moim życiu. Jako dziecko bardzo lubiłam chodzić do kościoła, ale wtedy nie do końca wierzyłam i potrafiłam to wszystko zrozumieć. W pewnym momencie w ciągu kilku miesięcy straciłam trzy bardzo bliskie mi osoby. Wtedy właśnie zaczęłam zadawać pytania dlaczego to mnie spotyka, pojawiło się zwątpienie czy Bóg mnie wysłuchuje. Przecież cały czas go proszę, a to wszystko idzie w przeciwnym kierunku. Niedługo po tym dowiaduje się że będę starszą siostrą bardzo długo się o to modliłam, ale ta radość nie trwa długo bo mama poroniła. Zaczyna się czas w którym traciłam wiarę i nadzieję że Bóg istnieje, ale wtedy to rodzice trochę na przymus zabierali mnie do kościoła i tam spotykałam super kapłana którego poznawałam i coraz bardziej rozumiałam że jestem w dużym błędzie. To on pokazał mi że warto trwać na modlitwie, że może musi dojść do czegoś trudnego w naszym życiu żeby stało się coś piękniejszego. Po mału zaczęłam odzyskiwać wiarę i coraz bardziej modlić się, w szczególności o rodzeństwo, ale po jakimś czasie traciłam już nadzieję. I po trzech latach doczekałam się brata, miałam wtedy dwanaście lat. Nie zauważyłam jaki wspaniały cud się wydarzył dopiero to uświadomił mi ksiądz, kiedy powiedział że trzeba trwać w wierze do końca bo cuda się zdarzają i ja o tym powinnam wiedzieć(było to jakiś rok po narodzinach brata). Jedno marzenie wtedy się spełniło, ale przyszły kolejne problemy tym razem zdrowotne. I wtedy usłyszałam te umacniające słowa i postanowiłam trwać jeszcze bardziej na modlitwie. Teraz jestem pewna że narodziny brata to cud, imię mojego brat ja wybierałam ale nie patrzałam na znaczenie ani nic w tym kierunku, po prostu spodobało mi się i takie dostał. Jednak po czasie okazało się że Bóg pokazuje mi bardzo dobitnie że to był jego plan i jego imię to nie przypadek. To wszystko dopiero zaczęłam składać w całość, po bierzmowaniu. Wtedy zaczęła się moja droga prawdziwego nawracania. Podjęłam decyzję że wezmę udział w pieszej pielgrzymce i to tam spotkałam ludzi którzy tak samo potrzebują Boga, ludzi którzy są rzyczliwi i pomocni, którzy potrafią naprawdę służyć drugiemu. Pielgrzymka zmieniła moje podejście do wiary, pokazała że nie jestem sam w tym wszystkim, że są ludzie tacy jak ja. Od tamtej pory starałam się zmieniać, by być lepszym człowiekiem, człowiekiem który nie widzi tylko siebie ale innych i potrafi im służyć. Dalszą część świadectwa jak blisko jest Bóg i jak mocno działa w naszym życiu w najprostszy rzeczach napisze później.
 156. (12/29/2020) by Tomasz
  Prosilem o odnalezienie dokumentu który zgubiłem i cudem znalazła go osoba i cudem go dostarczono mi dosłownie to zagranica a dokument to paszport. Drugie o co prosiłem to praca i dostałem w ostatnim dniu w którym mialem jeszcze na rachunki do pierwszej wypłaty nie ma przypadku dostałem też wiele innych łask. Dziekuje Bogu, że wysłuchał modlitw. Każdemu kto sie modlił niech dobry Bóg błogosławi. Warto sie modlić za innych naprawde Bóg wysłuchuje …gdzie dwóch lub trzech o coś zgodnie prosić będzie… Bóg uratował mnie dzięki waszym modlitwom. Dziękuje
 157. (10/25/2020) by małanawrócona
  Dziękuję za modlitwę o powrót do zdrowia mojego brata chorego na covid. Brat z potrójnym negatywnym wynikiem już w domu. Bóg jest v Wielki, wysłuchuje naszych próśb
 158. (9/24/2020) by Magdalena
  Dziękuję wszystkim za modlitwę,dostałam pracę .Bóg zapłać.
 159. (8/17/2020) by Sylwia V.
  Dziękuję wszystkim za modliwe naprawde pomogły. Nie poskarżyłam sie nikomu w pracy wiec zadziałał sam Bóg. Osoby odpowiedzialne za szerzenie zamętu i oczernianie mnie zostały przeniesione na zupelnie inny dział i zmiane. Chwała Bogu za to. Teraz w koncu jestem spokojna i bezpieczna, bo rownież i wiele osob zmieniło podejście do mnie. Jeszcze raz dziękuję
 160. (7/15/2020) by dominika.k
  Dziękuję za wszystkie modlitwy w intencji mojego chłopaka. Gorąco prosiłam, aby znalazł pracę w kraju, nie musiał wyjeżdżać za granicę i udało się. Już kolejny tydzień pracuje, jest zadowolony ze swojego zajęcia oraz zarobków. Czuję także, że wiele zmieniło się w jego sercu, że stał się łagodniejszy. Czasem trudno zauważyć małe zmiany, ale one są, małe cuda każdego dnia! Tyle piękna i dobra nas spotyka. Jestem wdzięczna Bogu i wszystkim, którzy otaczają nas modlitwą. Amen!
 161. (7/1/2020) by Kasia
  Białaczka. Pierwsza diagnoza. Ostra białaczka.Trzech lekarzy onkologow potwierdza ze to tylko kwestia czasu. Morfologia z badania na badanie coraz gorsza. Ma byc badanie ktore pokaze jakie spustoszenie spowodowała choroba w organizmie. Za dwa dni. Ruszamy z modlitwa. Kazda z nas trzech sióstr, tam gdzie mieszka zamawia msze. Idę do swojego ksiedza. Potrzebuje zamowic msze. Pani Kasiu, przyszły rok, jestem sam. Za dwa dni księże. Moja siostra ma białaczkę, za dwa dni ma bardzo wazne badanie. Okazuje sie ze poranna msza na 7 jest intencją ksiedza. Pani Kasiu odstepuje, prosze, to jest ważniejsze. Jakims sposobem kazda z nas na 7 rano zamawia msze. Kolejna morfologia staje w miejscu. Węzły chłonne powiekszone, szyja,pod pachą wielkosci ponarañczy. Magdalena wraz z mezem wylatują do Ziemi Świetej. Śpiewam w zespole, obdzwaniam wszystkie miejsca w ktorych śpiewaliśmy, modlą sie księża w Kolumbii na misjach, zakony klauzulowe, siostry i bracia z różnych zgromadzeñ. Magda wraca z Ziemi Świętej. Morfologia dalej w miejscu. Znajduje onkolog ktora zajmuje sie takimi trudnymi przypadkami i podejmuje sie leczenia. Przekwalifikują z białaczki ostrej na przewlekłą. Jade do Częstochowy, kiedy wyszukuję trasę, wyskakuje mi Sanktuarium w Gildie. Niedaleko Czestochowy. Mała figurka w Ołtarzu, udokumentowane wskrzeszenia… Raz w roku bracia kąpią tą figurke w winie… Magdalena kocha wino… Musze tam jechac! W Czestochowie zamawiam msze wieczystą, a w Gildie przed Najświetszym Sakramentem prosze o czas dla Magdy… Doktor zleca szereg badan i kwalifikuje do chemioterapii. Takiej nowoczesnej, przy ktorej podaje sie białko ktore oznacza komórki rakowe, potem kiedy wchodzi chemioterapia atakuje tylko te komórki ktore ozbaczyło białko. Pierwsza chemia. Modlimy sie i płaczemy na zmianę… Traci przytomność, spada ciśnienie do zera, serce pracuje nieprawidłowo… Myśleliśmy ze już tego nie przetrzyma… Udało sie.. Druga chemia, właściwie nieodczuwalna… W koncu są wyniki badan. Badania jak sprzed choroby. Jak u zdrowego człowieka. Węzły zniknęły, zmęczenie,potliwość,wszystko zniknęło. Lekarze zdumieni. Dziekuje. Do koñca zycia bede Wam wdzięczna ze wymodliliście ze mną ten CUD. Prosze modlcie sie aby ten stan trwał dalej!!! Jeszcze cztery chemioterapie. Moj Bog moze wszystko! Dziekuje Mamo! Módlcie sie by ten stan sie utrzymywał!
 162. (6/30/2020) by Krystyna Iwańska
  Bogu Chwała i Cześć i Uwielbienie za to że wysłuchał moich modlitw, poukladało się w pracy zięcia i lepiej być nie może. Wiara czyni cuda. Amen
 163. (6/30/2020) by Tika
  Dziękuję Boże za wypełnienie mojej modlitwy.
 164. (6/28/2020) by sz.k.
  Boże dziękuje ci za dobrą naukę za to że mam czerwony pasek i zdałem do następnej klasy ŚW.SZYMONIE MÓDL SIĘ ZA NAMI ŚW.CYRYLU MÓDL SIĘ ZA NAMI ŚW.BRACIE ALBERCIE MÓDL SIĘ ZA NAMI ŚW.MAKSYMILKANIE MARIO KOLBE MÓDL SIĘ ZA NAMI BŁ.DOROTO Z MĄTÓW MÓDL SIĘ ZA NAMI 🕊💒
 165. (5/18/2020) by Beata
  Dziękuję Ci Panie za uratowanie małżeństwa mojej koleżanki. Proszę błogosław im Panie.
 166. (4/20/2020) by Tomasz
  Chwała Bogu. Dzieki modlitwie wstawienniczej odzyskalem prace. Dziekuje Bogu. Tomasz B.
 167. (3/25/2020) by Olo
  Wielkie Bóg zapłać za modlitwę w intencji uzdrowienia mojego kolana po zwichnięciu rzepki. Pan wysłuchał modlitw i już po 2 miesiącach i tygodniu wróciłem do pracy normalnie się poruszając. Lekarz ortopeda powiedział że to bardzo szybkie tempo przy tego typu urazach. Obyło się również co ważne bez operacji mimo że rezonans jeszcze przede mną. Jednak fizjoterapeuta Damian, którego ewidentnie zesłał mi Bóg jest bardzo zadowolony z postępów rehabilitacji określając, że kolano bardzo szybko się regeneruje i że obejdzie się bez zabiegu. Obecnie mogę już biegać i ćwiczyć. Chwała Panu.
 168. (3/21/2020) by Pawelks
  Szczęść Boże. Chciałem wszystkim modlącym się w mojej intencji – znalezienia pracy, podziękować. Dostałem dwie oferty. Bóg zapłać.
 169. (2/17/2020) by Arkadiusz
  Chciałbym Bardzo podziękować za wasze modlitwy o mnie. Wczoraj miałem sprawę w sądzie . Błędem przeszłości było dla mnie wlamanie do piwnicy i kradzież . za którą dostałem kuratora na okres próby 4 lat . Pod koniec okresu próby zdarzyło mi się kolejne przestępstwo z tego samego artykułu ale mniejszej wagi tzn. Kradzież prądu( dodam że po zapłaceniu rachunku został mi odcięty prąd a miałem pełną lodówkę, co sprawiło ze się podłączyłem na ok. 3 h dwa razy ) Enea zgłosila sprawe do sądu . Dostałem adwokata z urzędu który przekonywał mnie o tym jak funkconuje Polskie prawo i że jeśli się przyznam do winy to tym samym skaze sam siebie na wyrok i on nie bedzie mi mógł pomóc. Jednak ja w sercu wyraźnie slyszalem słowa ” Prawda Cię wyzwoli” oraz „nie w ludziach pokładaj nadzieję ale w Bogu ” , bo ” Bóg sam wystarczy” oraz ” O cokolwiek poprosisz Ojca w imię Moje da ci , aby Ojciec był uwielbiony w Synu ” . A więc postanowiłem całkowicie zawierzyć Bogu i przyznałem się do winy . Adwokat po tym jak sie przyznałem wyszedł z rozprawy tłumacząc się ważnym spotkaniem. Zostawiając mnie samego . Sędzia dał mi kare pracy w Zakładach komunalnych na terenie miasta w którym mieszkam . A więc Prawda mnie wyzwolila ! Niestety zamiast połączyć mi sprawy 2x podłączenia. Zrobili je osobno co poskutkowalo tym że moja P. Kurator zrobila mi wniosek o zarzadzenie wyroku pozbawienia wolności na okres roku dlatego wczoraj odbyla się kolejna sprawa . Tuz przed rozprawą postanowiłem wejść na adorację porozmawiac z Panem . Wziąłem kilka karteczek ze słowem w których Pan mówił do mnie abym nie tracił nadziei , zaufał bazgranicznie jego miłosierdziu , modlitwą milczeniem i ofiarą w pełnym zaufaniu trwał przed nim . Postanowiłem w sercu swoim oddać mu wszystko . Zgodziłem się w sercu aby Wola Boża wypełniła się względem mnie i zgodzilem się w sercu że jeśli mnie zamkną to będzie to wola Boża i to cierpienie mu oddam . W sercu pojawił się obraz Pana Jezusa kiedy modlił się w ogrójcu : Panie jeśli możesz odsun ode mnie ten kielich ale jesli taka jest twoja wola to daj mi siły abym wytrwał. Serce szalało mi klatce piersiowej z bólu i cierpienia gdy usłyszałem wyrok sądu . Pozbawienia wolnosci na okres roku i 2 mscy. nagle miałem Zostawić moją przyszłą żonę , stracić dom i ukochaną wspólnotę, wszystko to co kocham … Sędzia wydał wyrok. Wyszedłem poczekać aż bedzie na piśmie aby moc się ewm do tego odwołać . Serce mi pekło ale wciąż słyszałem w sercu slowa : Ufaj ! Ze nie ze względu na ludzką sprawiedliwość doznajemy odpuszczenia ale na Bożą. Dalej . W moim życiu wiele razy stawiałem na Boga i on nigdy nie dał mi się zawstydzić . Załamany wszedlem spowrotem do sali rozpraw i usłyszałem od sędziego że przepisy zmieniły się dwa lata temu i dozór ma być do trzech lat a nie czterech co tym samym sprawia ze kradziez pradu nie wlicza sie w okres kary… i zostałem uniewinniony. CUD !
 170. (1/23/2020) by Krystyna Iwańska
  Prosiłam o modlitwę za Hannę u której zdjagnozowano nowotwór złośliwy mamy nadzieję że już po problemie. Po operacji usunięcia narządów płciowych czuje się dobrze i nie tylko jest szczęśliwa, że żyje. Niech będzie Bóg Uwielbiony za to, że nam to życie zachował, Hania to bardzo sympatyczna osoba, i taka wesoła , dusza towarzystwa.
 171. (1/22/2020) by Krystyna Iwańska
  Bardzo dziękuję za wszystkie modlitwy w intencji Wiesi jej oko po zabiegu usunięcia zaćmy odkleiła się siatkówka, obecnie jest dużo lepiej i nawet widzi przez to oko w okularach. Bogu niech będą dzięki za Dar powrotu do zdrowia.
 172. (1/15/2020) by majka
  Dziękuję za modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Mąż powrócił do domu. Jest łagodny. Życzliwy i pełen pokoju. Przyjął sakrament pokuty. Eucharystie. Pragnę w wdzięczności odmówić za wszystkie osoby modlące sie w mojej intencji koronkę do Bożego miłosierdzia o 15 tej. Chwala Panu
 173. (1/14/2020) by Maja
  Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę w intencji Gosi. Dziś w spokoju, namaszczona, w otoczeniu najbliższych odeszła do Pana. Dziękuję za nieocenioną pomoc w tych ostatnich dla niej chwilach.
 174. (12/18/2019) by wieslaw
  Kilka miesięcy temu prosilem Was moi kochani o modlitwę w intencji uwolnienia mnie z choroby Parkinsona. Dziekuje wam z całego serca! W tamtym czasie było ze mną źle. Teraz mimo że jestem jeszcze chory, to wróciłem do pracy i w miarę moich możliwości prowadzę normalne życie, ale inne niż wcześniej. Oddalem się w niewolę Marii Panny naszej Matki i Jej powierzylem całe swoje życie. A przez Nią naszemu kochajacemu Tatusiowi. Wierzę że dobry Bóg uwolni mnie całkowicie z choroby. Bo On jest najlepszym lekarzem i kocha nas, swoje dzieci. Chwała Panu!
 175. (12/3/2019) by Chloe
  Dziękuje wszystkim za modlitwę w sprawie aby mój ukochany do mnie wrócił . Udało się ! Znowu jesteśmy razem i walczymy o nasz związek . BÓG ZAPŁAĆ
 176. (11/18/2019) by paulina
  Witam od kilku lat chorowalam nie moglam zajsc w ciaze nic nie dawalo rady zaden lekarz zadne leki .Gdy wyszlam za maz poczulam w sercu ukucie bylam u komuni u spowiedzi z ksiedzem rozmawialam mowil ,ze bedzie sie modlil za nas w tym roku brak okresu poszlam na usg okazala sie ciaza bylam w szoku plakalam jak to ? Sie stalo lekarz odpowiedzial mi tylko tyle Bog pomogl i to cud ,ze moge byc w ciazy pierwszej zdrowej od poczatku bo bylam zalamana tym ,ze kazdy moze miec dziecko a ja nie …..modlilam sie co dzien nowennami i modle co dzien od kiedy zaszlam w ciaze .dziekuje Bogu ,ze moge byc w ciazy i prosze o modlitwe za nas i za nasz porod by Maryja byla i pomogla mi urodzic dziecko drugie zycie nasz 37tydzien 🙏🙏🙏🙏🙏 Bog zaplac
 177. (11/5/2019) by Rafał
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Pół roku temu poprosiłem Was o modlitwę i wsparcie w intencji znalezienia dobrej żony. Odmówiłem też w tej intencji Nowennę Pompejańską. Dwa tygodnie po skończeniu NP, to jest niecałe pół roku temu poznałem wspaniałą dziewczynę Olę z którą jestem już 3. miesiąc w związku. Wiadomo, że długa jeszcze droga przed nami, ale już teraz chciałbym z całego serca podziękować każdemu z osobna za modlitwę i wsparcie. Nie wiecie nawet jak jestem Wam wdzięczny i jak ogromna jest moc modlitwy i wstawiennictwa Najświętszej Mateńki. Z serca Wam wszystkim błogosławię!
 178. (11/4/2019) by Oprawek
  Moja żona urodzila zdrową i silną dziewczynkę. Dziekuje Wam za każdą modlitwę i proszę o wsparcie modlitewne dalej. O zdrowie i szczescie dla nas w najblizszym czasie.
 179. (10/23/2019) by Rozalia
  Szczęść Boże. Bardzo serdecznie Wam dziękuję za modlitwę w moich intencjach, zwłaszcza w tej, która dotyczyła zmiany pracy. Udało się! Chwała Tobie Panie! 😁
 180. (9/28/2019) by Agnieszka
  Dziękuję Wszystkim, którzy się modlili za powrót mojego byłego narzeczonego, a przede wszystkim Panu Bogu. Moje i Wasze modlitwy zostały wysłuchanie. Mamy się jutro spotkać. To dzięki Waszym modlitwom do Boga. Wierzę, że wszystko się ułoży.
 181. (9/27/2019) by ewa
  Chciałabym podziekować wszystkim za modlitwę w moich intencjach za brata u bratowa sytuacja w malźenstwie sie poprawiła , ania ktora choruje na raka jest juz po operacji wszystlo sie powiodło. Wvmoim źyciu kaźdego dnia spływa wiele łask . To jest moje swiadectwo dziekuje jeszcze raz
 182. (9/20/2019) by Alek
  Witajcie, jestem ojcem „Córki Króla”, i chciałem podziękować wszystkim tym, którzy modlili się w jej intencji. Póki co u niej wszystko dobrze. Pamiętajcie o niej nadal i niech Bóg Wam to wynagrodzi
 183. (9/5/2019) by Jowita
  Bardzo dziekuje Wam za modlitwe w intencji Marii, w zwiazku z negocjacjami sądowymi od ktorych bardzo zależy jej przyszlosc i wnuków. Rozmowy przebiegly nadzwyczaj dobrze, dalo się czuć Bożą interwencję. Bogu niech będą dzięki! Z serca dziekuje!
 184. (8/27/2019) by ewa
  Chcialabym podziekować wszystkim którzy modlili sie za małżeństwo mojego brata i bratowej bylo bardzo zle alecdzieki waszej modlitwie zmieniają sie uśmiechają się spedzaja ze soba czas próbują wszystko naprawić . BÓG JEST POTĘŻNY W MOCY SWEJ. BÓG zapłać wam wszystkim.
 185. (8/22/2019) by Tarchała
  Dziękuję wszystkim za modlitwę w intencji nołogu nieczystości. To jest mój 20 dzień bez masturbacji i pornografii i czuję się z tym bardzo dobrze 🙂
 186. (8/21/2019) by MarM
  Dziekuje wszystkim za modlitwę w intencji uzdrowienia moich zatok… Bog jest dobry!!! Odstawilam krople do nosa i obylo sie bez antybiotyku :-))) Jestem zdrowa! Chwala Panu !!!
 187. (8/19/2019) by iskiereczka
  Dziękuję wszystkim ktorzy modlili sie za mojego brata Krzysztofa , by znalazl pracę. Brat juz ma pracę za co dziękuję wszystkim którzy się w tej intencji modlili.
 188. (8/11/2019) by Stanisław
  Trzeźwość… Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę w moich intencjach… dziś szczególnie dziękuję za modlitwę w intencji Jacka… wczoraj go spotkałem jest już innym człowiekiem (choć on sam jeszcze tego tak nie widzi)… minął rok jak nie pije… trafił do AA… mówi o Bogu… pracuje nad 12 krokami AA… bierze życie w swoje ręce… poznałem go gdzieś ok. 2 lata temu był skrajnie wyczerpany intensywnym piciem (ok. 1l alkoholu dziennie przez dłuższy czas) i choć mam częste doświadczenia z tą chorobą, to w jego przypadku miałem wątpliwości czy lada dzień nie zapije się na śmierć a nawet jak się zatrzyma to albo zwariuje albo umrze… oprócz osobistego wsparcia wielokrotnie prosiłem o modlitwę za niego Was i innych ludzi(z małą iskrą wiary w sukces)… dziś czas podziękować i Wam i innym… a przede wszystkim Bogu… i na koniec proszę o dalszą modlitwę za Jacka i jemu podobnych bo alkoholizm jest zaleczalny… ale nieuleczalny… i da się z nim normalnie żyć po warunkiem że korzysta się z pomocy Boga… Pozdrawiam
 189. (8/8/2019) by DoraP
  5 lat temu przechodziłam obok przychodni. Byłam zdrowa, nie działo się nic niepokojącego jednak coś kazało mi wejść i zapytać czy mogę zrobić rtg płuc. Zrobili. Po kilku dniach odebrałam wynik – nawet do niego nie zajrzałam, leżał na półce kilka dni. Pewnego dnia robiąc porządki przeczytałam i aż usiadłam z wrażenia: zmiana guzowata w płucu prawym. Dramat, rozpacz – jeszcze przed wizytą u lekarza a po niej jeszcze większa bo usłyszałam: Pani nie ma czasu, proszę robić tk jak najszybciej, prywatnie, tu jest skierowanie do szpitala. Dalej wszystko potoczyło się błyskawicznie. Szpital Otwock, operacja, wycięcie połowy płuca i czekanie na wynik badania histopatologicznego – ufff zmiana łagodna. Od tamtej pory stałe kontrole rtg – co pół roku, potem co rok. W 2017 roku we wrześniu doktor w Otwocku mówi: ponieważ jest już dłuższy czas od operacji to kontrolnie zrobimy tk z kontrastem. Robimy. Wynik: płuca ok, za to przypadkowym znaleziskiem jest tętniak tętnicy śledzionowej. Znów nerwy, badania – na szczęście tętniak mały, do obserwacji. Obserwujemy zatem, co pół roku doppler u najlepszego z fachowców. Miesiąc temu podczas badania kontrolnego dopplerowskiego i usg doktor zamarł patrząc na moją wątrobę – czy robiła pani ostatnio próby wątrobowe? Nie, nie robiłam, ostatnie około rok temu ale były ok, więc co teraz? niejednorodna echogeniczność wątroby z drobnymi rozsianymi obszarami hiperechogenicznymi-von Meyenburg complex – taki oto opis dostałam i skierowanie na specjalistyczny rezonans wątroby z opcją cholangio (ocena dróg żółciowych). Patrzył i patrzył na obraz usg i doppler pisał, robił zdjęcia. Po moim wyjściu dogonił mnie jeszcze na parkingu, żebym wracała bo dopisze coś na skierowaniu co pomoże ocenić opisującemu wynik MR. Natychmiast szukanie miejsca gdzie to badanie wykonają na szybko – okazuje się że nigdzie go nie robią, w końcu jest, robimy za dwa dni. Zrobiłam. Czekamy na wynik. Miał być w ciągu 10 dni robiczych – czekam 15 dni i nie ma. Jadę, pytam co si.ę dzieje – mówią mi że badanie zostało skierowane do innych lekarzy do opisu. Nerwy i strach… W końcu dostaję wynik. W wątrobie nie ma NIC. NIC. Wszystko jest w najlepszym porządku. Nie tylko wątroba ale wszystkie inne organy objęte badaniem. COŚ było – widziałam to, doktor widział. NIE MA. Nie koniec na tym. W maju br. robiłam badanie krwi – jak zwykle było słabe – moja morfologia od zawsze poza normami, anemia, zła przyswajalność żelaza ale tym razem były na tyle słabe że dr powiedziała, że jeśli nie poprawią się do września – kładzie mnie do szpitala. Przepisała preparat. Przyjęłam kilka tabletek bo nigdy nie lubiłam łykać leków. Dodatkowo w momencie kiedy usłyszałam, że z wątrobą jest coś nie tak odstawiłam go kompletnie żeby poczekać na wyniki i nie obciążać jej dodatkowo. W miniony poniedziałek odebrałam wyniki badań krwi – NIGDY W MOIM CAŁYM ŻYCIU nie miałam tak dobrych wyników. Nawet żelazo i ferrytyna, które były na skrajnie niskich poziomach – teraz są jak nie moje – sam środek norm! Dziś dowiaduję się jak wiele osób modliło się w tym czasie w mojej intencji. Sama codziennie odmawiam różaniec ale modlitwa tak wielu osób także tu – działa cuda, wiem to. Opieka Matki Bożej to najlepsze co może nas spotkać w życiu. W moim życiu nie ma przypadków – wiem to. Najpierw ten guz w płucu dzięki któremu odkryliśmy tętniaka, potem dzięki tętniakowi odkryta zmiana w wątrobie – ta zmiana, której nie ma. Ja sama modliłam się do Matki Bożej, do Św. Siostry Faustyny, do Św. Jana Pawła II, do Św. Charbela i Św. Ojca Pio. Moja mama także. Dziś dowiaduję się od przyjaciół, że modlili się w mojej intencji do Św. Marii Angeli Truszkowskiej i Św. Rity. Tak wiele osób modliło się w moich intencjach także tu. Dziękuję Panu Bogu za wszelkie łaski jakimi mnie obdarza! Od zawsze czuję Jego opiekę! Mój Anioł Stróż także nie próżnuje, jest zawsze kiedy jest potrzebny, nie pozwalam mu o sobie zapomnieć, modlę się do niego co dzień. Modlę się tez do Aniołów Stróżów wszystkich moich bliskich, prosząc ich o opiekę nad nimi. Chwała Panu za wszelkie łaski! Chwała Bogu, Ojcu i Synowi za każdy promień słońca którym mogę się cieszyć! Za każde źdźbło trawy na które mogę spojrzeć, za każdy uśmiech moich dzieci, za każdy oddech! Chwała!
 190. (8/2/2019) by Jowita
  Jakis czas temu prosiłam o modlitwe w intencji malzenstwa Marty i Marcina oraz kobiety, ktora rozbiła ich małzenstwo. Dziś pragne Wam podziekowac, Marcin wrocil do żony! Bogu niech będą dzieki!
 191. (7/29/2019) by Olawnek1
  Dziekuje wszystkim za modlitwę w intencji mojego chłopaka. O dary ducha świętego na czas trudnego egzaminu. Droga byla ciezka, przychodzilo zniechecenie, zwatpienie, brak sil. Dzieki Waszej modlitwie Duch Święty natchnal Davida i zdal farmakologie z bardzo dobrym wynikiem. Bog zaplac dla wszystkich za najmniejsze westchnienie do Pana Boga w tej intencji.♥️❤️
 192. (7/28/2019) by Stanisław
  Dziękuję Wam wszystkim modlącym się w intencji pewnego mężczyzny i jego rodziny… dwa miesiące temu kiedy rozmawiałem z jego zrozpaczoną żoną był w totalnym ciągu alkoholowym… Dziś już jest po kilku tygodniowym odwyku i ma szansę zdrowieć… jego żona zaczęła korzystać z pomocy Al-anon… tak więc duże zmiany z beznzadziei… w chęć i radość życia… nie mniej proszę o dalszą modlitwę w ich intencji bo alkoholizm choć jest chorobą nieuleczalną to mimo wszystko zaleczalną a do tego potrzeba nieustannego rozwoju duchowego… z góry dziękuję i odwzajemniam się modlitwą w Waszych intencjach… z Bogiem
 193. (7/24/2019) by Jarek
  Czymże ja Panie w swej marności zasłużył na tak wielką Miłość Twą. Czy aż tak słaba jest moja wiara, że potrzebuję dodatkowych znaków cudu Twego? Czy nie każda chwila życia mego powinna być cudem? Istotnie jest! … miarą dobrą, natłoczoną, utrzęsioną opływającą wsypią w zanadrza wasze. Wiedziałem że Maria ze świątyni w Pompei zawsze wysłuchuje wołań swych dzieci i to jest radością mą lecz cud zniknięcie guzu mojej umiłowanej żony nie jest mnie godzien. Nie umię Ci dziękować Panie. Przyjmij mnie takim jakim jestem. Pozwol mi tylko trwać w Twej winnicy. Badanie USG potwierdziło dwa guzy o wielkości 5 cm każdy. Trwając w modlitwie, po upływie około dwóch miesięcy a przed zabiegiem inny lekarz na tym samym badaniu dostrzega tylko jeden guz lub jak twierdzi jeśli tam cokolwiek jest to może na 1 cm lecz nie widzi naprawno guzu wielkości wcześniejszej. W ciszy i samotności przyjdź Duchu Święty i daj światło rozeznania Twoich planów i do jakich zadań chesz mnie posłać Panie mój. Nie jestem godzien abyś przyszedł do mnie ale powiedz tylko słowo. Błogosław umiłowany Ojcze w dalszym leczeniu mojej żony. Umocnij też jej wiarę. Błogosław w srebrnym jubileuszu naszego małżeństwa i przyjmij nas na kolejne 25 lat bycia razem. Nie nam Panie, nie nam, chwalę daj lecz Twemu Imieniu.
 194. (7/22/2019) by paulina
  Niech bedzie Pochwalony Jezus Chrystus ❤ mam 26 lat mężatka od 9 lat chorowalam na pcos nie mialam okresu i jajeczkowania lekarze nie dawali mi szans na dziecko bylam zawiedziona jak moja rodzina bliska ciagle plakalam staralismy się o dziecko lecz bez zmian gsy zaczelam sie moslic i rodzina za mnie pojawilo sie swiatelko nadzieja ❤❤ nie dostalam okresu pojechalam na usg lekarz mowil torbiel bylam zalamana znow szpital a potem pojechalam prywatnie do innego okazal 7 tydzin ciazy zdrowej i lekarz mowil ,ze dzieki Bogu zaszlam w ciaze i tez ,ze wierzylam ,ze mi pomoze ❤❤ bylismy szczesliwi jak i moja rodzina i jestesmy nadal lecz jak kazda matka boji sie o dziecko swoje moj 21 tydzien ciazy porod pod koniec listopada ❤❤ ❤❤ prosze o modlitwe za moje dziecko i zzebym donosila i szczesliwy porod Bog Zaplac ❤❤❤
 195. (7/8/2019) by Jowita
  Od JANA: Najserdeczniej dziekujemy za modlitwe za naszego wnuczka JASIA. Wczoraj po badaniu neurochirurga okazalo sie, ze nic bardzo powaznego, nie zrobiono tomografii. Wrocili noca do domu. Niech BÓG będzie uwielbiony! Blogoslawionego dnia
 196. (7/7/2019) by s.Magdalena
  Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę za naszą Kasię. Rak tarczycy okazuje się nie być złośliwy. Tak mówią odebrane wyniki histopatologiczne po operacji usunięcia guza. 😇🙏🙌👊💝
 197. (7/6/2019) by Małgosia
  Dziękuję za modlitwe w intencji małżeństwa które przechodzi kryzys już widać efekty modlitwy bo ich relacje uległy ociepleniu. Jak sami mówią iż są na dobrej drodze wyjścia z kryzysu a może ten kryzys przyniesie rozwoj duchowy w związku. Bóg działa!!! Modlitwa wstawienicza czyni cuda!
 198. (7/5/2019) by Gosia79
  Bog zapłać wszystkim za modlitwę w mojej intencji. Jestem przekonana, że dzięki Waszej pomocy zdałam maturę z całkiem niezłym wynikiem i spełniło się moje marzenie. Nie podołałabym gdyby nie Wasze wsparcie modlitewne. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!❤️
 199. (7/4/2019) by Krystyna Iwańska
  Bardzo dziękuję wszystkim za modlitwy w intencji o światło Ducha Świętego dla mojej córki Karoliny właśnie obroniła na 5 pracę magisterską Chwała Panu za wszystkie Łaski dziękujemy Duchowi Św i naszej ukochanej mamie Maryi Bóg zapłać
 200. (7/3/2019) by Patrycja
  Kochani, prosiłam Was o modlitwę za mojego męża aby nawrócił się całkowicie do Boga – intencja ta została wysłuchana. Bogu niech będą dzięki!
 201. (7/2/2019) by Patrycja
  Kochani, prosiłam Was o modlitwę w sprawie uzdrowienia duszy – dzięki Waszej pomocy zostałam wysłuchana. Miałam piękny sen, który przypomniał mi, że jestem dzieckiem Boga, a zły boi się nawet znaku krzyża. Dziękuję raz jeszcze.
 202. (7/1/2019) by aga
  Wiele w tym roku przeszlam, doswiadczylam i przezylam. dzieki odnalezieniu ponownej drogi do Boga moje życie zaczelo sie układać i dobry Bog moje cierpienie wynagrodzil ludzmi ktorzy zaczeli mnie wspiera i pomagac. Dziekuje za wszystkie dary ktore otrzymalam.
 203. (7/1/2019) by Mariusz
  Jakieś kilka tygodni temu, prosilem o modlitwę w sprawie mojej pracy magisterskiej i poprawy angielskiego, przedmiot poprawiony a praca złożona w terminie. Chciałem podziękować wszystkim za modlitwę. Jeszcze została mi obrona ale to już pikuś. Dziękuję wszystkim za modlitwę. Bog Zapłać!!!
 204. (6/30/2019) by Saraeng
  Dziękuje wszystkim za modlitwę w intencji obrony mojej pracy dyplomowej. Dzięki Waszemu wsparciu odpowiedziałam na wszystkie pytania i zdałam egzamin na ocenę dobrą plus😊😊 Wspólna modlitwa ma wielką moc !!!!❤❤❤
 205. (6/25/2019) by Agas
  Chwalmy Pana bo jest dobry!!! Mateuszek w przyszlym tygodniu wychodzi ze szpitala. Żyje a co najlepsze przeszczepu skóry nie bedzie. Cuda cuda cuda. Potężna modlitwa. Bóg niech Wam wszystkim błogosławi. Chwała Panu!!!
 206. (6/23/2019) by Konrad
  Dziękuję przede wszystkim Bogu i wszystkim za modlitwę, za obecność za życzliwość, miłość, rodzinną atmosferę i piękną pogodę w czasie trwania Pierwszego w Sieradzu Marszu dla Życia i Rodziny, Szczęść Boże.
 207. (6/16/2019) by Wioletta Janas
  Dziękuję wszystkim, którzy modlą się w moich intencjach, szczególnie jednej- o pomoc Pana w wykonywaniu obowiązków zawodowych. Dziś Pan dał mi nowe życie. Brakowało 1,5 metra do tego aby zerwsna linia elektryczna uderzyla w samochód, którym wracałam z pracownikiem z wyjazdu służbowego. Nagle zaczęła się straszna burza, lało niesamowicie, deszcz i grad. Wiatr był straszny. Wyglądało to koszmarnie. W ostatniej chwili Pan Grześ zahamował. Dziękuję Panu za darowane życie, a midlacym się w mojej intencji za modlitwę. Chwała Panu.
 208. (6/14/2019) by Tika
  Bardzo dziękuję wszystkim za modlitwę o znalezienie drogi życiowej. Od paru lat szukałam bez skutku pracy w zawodzie. Teraz jestem zalewana propozycjami, ja muszę odmawiać . I od września będę miała pracę marzeń, o której nawet nie pomyślałam, że mogłabym ja dostać, i to tak blisko domu. Bóg zapłać.
 209. (6/14/2019) by Monika
  Chciałabym podziękować Wszystkim, którzy modlą się w intencji o wiarę, nadzieję i Miłość. Rozpoczął się proces diagnostyczny, byłam u wielu specjalistów. Jest nadzieja, że diagnoza będzie pełna, czuję się lepiej. Spotkałam dobrych ludzi, którzy pomogli mi dotrzeć do właściwych specjalistów. Proszę trwajcie w tej modlitwie. Dziękuję. Monika
 210. (6/13/2019) by Agas
  Kochani i cud sie wydarzył bo dzis tj. 11.06.2019 pielęgniarka powiedziala, ze Mateuszek jest na wlasnym odechu. Chwała Panu Jezusowi i Maryji!!! Dziekuje wszystkim ktorzy poszczą i modlą sie za tego chłopczyka.❤❤❤
 211. (6/13/2019) by Stanisław
  Dziękuję wszystkim którzy modlili się i modlą o Boże wsparcie dla mego szwagra Janka, pogubionego w życiu a teraz zapadł na ciężką chorobę (złośliwy rak jamy ustnej)… póki co zaopiekowała się nim żona z dziećmi (są w separacji)… zawieźli go do szpitala gdzie ma godziwą opiekę medyczną i wogóle zaangażowali się w pomóc jemu… w dużej mierze są to owoce Waszej modlitwy… dobrze by było gdyby chciał się pojednać z Bogiem, bo chyba od lat nie korzystał z sakramentów… Tak więc proszę o dalszą modlitwę w jego intencji… z góry dziękuję i odwzajemniam się modlitwą w Waszych intencjach… Pozdrawiam
 212. (6/12/2019) by Agas
  Kochani jestem po operacji guza w lewej piersi. Wszystko przebiegło pomyślnie i Chwała Panu Jezusowi i Maryji za to!!Dziekuje wszystkim ktorzy modlili sie za mnie❤
 213. (6/11/2019) by Marta
  Trzy tygodnie temu prosiłam Was o modlitwę w intencji Jasia 6 lat, z glejakiem mózgu. Jaś po operacji został całkowicie uzdrowiony, odstąpiono od chemii. Mózg Jasia wygląda tak jakby nie przechodził żadnej operacji. Dziś Jaś został wypisany do domu, z słowami lekarza do rodziców, macie państwo całkowicie zdrowe dziecko. Chwała Panu Jezusowi!!!
 214. (5/30/2019) by Marysia
  Z serca dziękuję wszystkim,którzy modlili się za moją mamę.Wynik z TK jest dobry,nie ma przerzutów.Mama szczęśliwa,my też.Ale proszę nadal o pamięć modlitewną,gdyż czekamy jeszcze na markery nowotworowe i wynik z biopsji tarczycy.Dobrze że jesteście!Bóg niech będzie uwielbiony we wszystkich cudach,jakich dokonuje w życiu mamy,no i oczywiscie w naszym🙂
 215. (5/25/2019) by Beata
  Dziekuje Wam za modlitwe za moje dzieci. Pojechały na 4 dni nad morze na wycieczkę szkolną. Prawie w całej Polsce były ulewy i niska temperatura, wiatr – jednym słowem zimno. Moje córki miały piękną pogodę: słońce, ponad 20 stopni. Wiem że Bóg nad nimi czuwał i ta pogoda była dla nich. Chwała Tobie Panie 💓💓💓
 216. (5/20/2019) by MarM
  Dziekuje wszystkim, ktorzy modlili sie za moja ciocie Halinę, obudzila sie po operacji, nie ma zadnych powikłań, ciocia jest w pelni sprawna… Bogu niech beda dzięki…i Wam wszystkim Bracia i Siostry za to, że jesteście :-)!!! Chwala Panu !
 217. (5/19/2019) by Monika
  Dziękuję wszystkim, którzy modlili się w intencji mojego syna. Bardzo dobrze napisał test i dalej będzie mógł się kontynuować naukę na wybranym przez siebie kierunku.
 218. (5/14/2019) by Stanisław
  Podziękowanie… Dziękuję wszystkim modlącym się w intencji naszego (żona i ja) pobytu na wypoczynku za granicą… ten czas przede wszystkim zbliżył nas do siebie… ustąpiły mi też w miarę dolegliwości zdrowotne… zobaczyliśmy nowe piękne miejsca na ziemi… doświadczyliśmy też luksusu… szczęśliwa podróż samolotem… zobaczyłem też swoje słabości które nadal komplikują mi życie i relacje nie tylko z żoną… niemniej za wszystko Bogu niech będą dzięki… a Was nadal proszę o modlitwę za nas… o Bożą pomyślność, o którą dla Was też będę prosił… Pozdrawiam
 219. (5/10/2019) by Agnieszka P
  Chciałam podziękować wszystkim, ktorzy modlili się w intencji szczęśliwej operacji oponiaka mózgu Agnieszki. Operacja udała się, a lekarze byli zdziwieni, że guz tak łatwo dał się wyłuskać. Bogu niech będą dzięki i Wam za modlitwę. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Chwała Panu
 220. (5/8/2019) by Krystyna Szewczak
  Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy modlili się w mojej intencji. Wyniki tomografii są prawidłowe. Chwała Panu, Jego Miłosierdzie jest wielkie. Jeszcze raz Bóg zapłać!
 221. (5/7/2019) by nicola
  Serdecznie dziękuję wszystkim,którzy modlili się w mojej intencji dotyczącej trudnego spotkania,wszystko poszło dobrze,Pan Jezus wysłuchał.Bardzo dziękuję
 222. (5/3/2019) by Agas
  Dziękuje wszystkim za modlitwę. Stał się cud. w sumie po 3 antybiotykach w koncu pozbyłam się groźnej bakterii. Pan Bóg wysłuchał waszych modlitw. Jestem taka szczęśliwa. Chwała Panu!!!Alleluja!!!
 223. (5/2/2019) by Patrycja
  Dziękuję za każdą modlitwę – nadal choruję, ale choroba cofa się a cierpienie ofiarowałam za dusze czyśćcowe. Moja relacja z Maryją się pogłębiła a mąż jest bliżej Boga. Bóg zapłać!
 224. (4/27/2019) by Rozalia
  Dziękuję wszystkim za modlitwę… Otrzymałam dużo więcej, niż to, o co prosiłam. Nie dość, że narkoza przebiegła bez komplikacji, to po badaniu okazało się, że niepotrzebna będzie dalsza ingerencja chirurga. Skierowanie na operację mogę wyrzucić do kosza. Chwała Panu!
 225. (4/25/2019) by ewa
  Chcialabym bardzo serdecznie podziękować za modlitwę w moich intencjach ciocia krysia za ktòrą się modliliśmy odeszła do wieczności. Juz nie czuje bólu. A ksiądz wrócił ze szpitala i dalej pełni służbę w naszym kosciele . Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.
 226. (4/24/2019) by Dominik
  Dziękuję Wszystkim za modlitwę. Operacja Huberta przebiegła bez komplikacji, a jego stan jest nadzwyczaj dobry. O. Szarbel czuwa! Dziękuję i Bog zapłać.
 227. (4/24/2019) by Aga
  Kochani z całego serca dziękuję wszystkim modlącym się w intencji mojego nawrócenia. Dziś odbyłam spowiedź św, znowu jestem w przyjaźni z Panem, tak bardzo jestem szczęśliwa i wdzięczna. Boże chwała Ci za cierpliwość, że tak długo na mnie czekałeś, tak bardzo Cię kocham i potrzebuję. Panie pobłogosław każdą osobę która wstawiła się za mną. Dziękuję z całego serca 💕💕💕
 228. (4/24/2019) by aga
  Kochani dziękuję za modlitwę w intencji bezpiecznej podróży. Bardzo mocno odczułam Waszą modlitwę. Podróż przebiegła szczęśliwie, choc jej okoliczności bardzo mnie zaskoczyły i gdyby nie Wasza modlitwa to pewnie zniosłabym to o wiele gorzej. Bog zapłać ❤️🙏❤️
 229. (4/20/2019) by Kasia
  Dziękuję kochani za modlitwę jestwm Wam bardzo wdzieczna. Wiem ze dzieki Waszym modlitwa wszystko będzie ddobrze. Bog zaplac. Szczęść Boże.
 230. (4/17/2019) by Anna
  Kochani dziękuję bardzo za modlitwę w intencji mojego męża .trudne sprawy zostały rozwiązane Bog zapłac
 231. (4/16/2019) by Pienkowska
  Blagalam o modlitwę i wszystkie sprawy ciężkie wyjaśniły się w dwa dni dziękuję ♥️♥️♥️♥️
 232. (4/15/2019) by Agas
  Kochani Wasze modlitwy są niesamowite. Mój mąż od dawna zamierzał zwolnić sie z pracy bo przez nią nie mial czasu dla Boga i dla rodziny. Pan Bóg już wiele razy pokazywał mu poprzez Słowo i zdarzenia, ze ma zostawić te pracę. Dzisiaj mąż złożył w końcu wypowiedzenie. Chwała Panu!!! Niech Pan Bóg go prowadzi i zsyła łaski. Dziekuje Maryjo za to, że dałas mu odwage bez tego i bez modlitwy męczylibyśmy sie nadal. Jesteś Wielki Panie!!! Bóg zapłać za modlitwy.
 233. (4/15/2019) by Monika
  Dziękuję Wszystkim osobą modlącym się w moich intencjach. Radość w sercu i wdzięczność za każde westchnienie. Bóg zapłać. Monika
 234. (4/14/2019) by Rozalia
  Chwała Panu! Amen… W mym sercu niepokój panował i zamęt. Szefowa zdusić, stłamsić mnie chciała. Na każdym kroku haka szukała. Rozstrój nerwowy, zero współpracy… Zaczęłam więc szukać nowej pracy. Szybko znalazłam. Oferta wspaniała. Niestyty finalnie nie ja ją dostałam. W tej sytuacji, bym rozpaczała… Wasza modlitwa mnie z tego wyrwała. Przykro mi było tylko przez chwilę. Nadal szukałam. I to było miłe, Że dwie oferty z dnia feralnego… Doprowadziły do zmiany wszystkiego. Ufałam Bogu, o wsparcie prosiłam. Codziennie z Wami się oto modliłam. Teraz mam wybór, do której pracy Idę od maja moi rodacy. Szefowa zaszkodzić mi jeszcze chciała. Lecz jej intryga się nie udała. Bracia i Siostry chcę Wam podziękować Za wsparcie, modlitwę i dobre słowa. Do Matki z Pompejów wznoszę błaganie. Już czuję opiekę i Jej działanie. Choć jeszcze daleko do końca nowenny, To efekt „współpracy” jest dla mnie bezcenny. Choć zdarza się czasem bezsenna noc. Bóg zapłać za Waszej modlitwy moc… Proszę o dalszą pamięć w modlitwie… By nie zatracić się w życia gonitwie. Cudownie jest modlić się razem z Wami Więcej i szybciej niż możemy sami. Wspaniałe jest to, że choć się nie znamy, W codziennej modlitwie się bardzo wspieramy. Cieszę się bardzo, że Was tu spotkałam… Zostanę… Bo tak już zdecydowałam. Chcę nadal się modlić, pomagać i wspierać. Właściwe ścieżki w swym życiu wybierać. Szczęść Boże 😘
 235. (4/11/2019) by Monika
  Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy modlą się w moich intencjach. Bogu niech będą dzięki za Wasze modlitwy. Koleżanka z pracy w poniedziałek wraca po zwolnieniu. U mnie i w małżeństwie kuzynki póki co bez większych zmian. Dobrze wiedzieć, że jesteście. Dziękuję. Bóg zapłać.
 236. (4/10/2019) by Paulina Mu
  Dziękuję za Wasze modlitwy o uznanie dyplomów. Pierwszy semestr zaliczony i egzaminy zdane pozytywnie. Paulina
 237. (4/7/2019) by Azalia
  Prosiłam o modlitwę o szczęśliwy przebieg operacji za pośrednictwem intencje.pl i zostałam wysłuchana. Operacja została szybko zakończona, gdyż nie była potrzebna. Poważna choroba uległa remisji. Nie wiem czy zasłużyłam sobie na cud, ale tak zdaniem 5 lekarzy stało się. Chwała Panu Bogu. Bóg zapłać wszystkim, którzy modlili się w mojej intencji. Teraz proszę o potrzebne łaski dla tych, którzy modlili się w mojej intencji. Trwajmy na wspólnej modlitwie. Joanna
 238. (4/6/2019) by Anula83
  To jest niesamowite :czuć wsparcie tylu osób, nawet wtedy kiedy ja wątpię… Bóg z Wami!
 239. (4/5/2019) by Jordan
  Kochani, bardzo dziękuję za modlitwę. Dziś, 04.04., szczęśliwie na świat przyszła Ula. Na razie będzie przez jakiś czas w inkubatorze, ale wierzę, że z każdym dniem będzie się rozwijać. Mama Uli także dochodzi do zdrowia. Chwała Panu! Bóg jest troskliwy i dobry.
 240. (4/4/2019) by Rozalia
  Chwała Panu!!! Kochani… Bardzo dziękuję za modlitewne wsparcie… Się dzieje!!! Po nieudanej rekrutacji, gdzie praca marzeń przeszła mi „koło nosa” powinnam być załamana i zrozpaczona… Dzięki Wam nie dość, że nie czuję smutku, ani zwątpienia, to jeszcze udało mi się otworzyć na łaski Ducha Świętego… I pozwolić Mu działać w moim życiu… Wczoraj przeszłam kolejną rozmowę rekrutacyjną, na której rozstrzygnięcie trzeba jeszcze trochę poczekać… Ale się nie martwię, bo już zostałam zaproszona na następną. We wtorek. Gorąco wierzę i ufam bezgranicznie Panu Bogu… On najlepiej wie, co będzie mi w życiu potrzebne. Jaką drogą powinnam pójść. Nic nie dzieje się w moim życiu przypadkowo… Kiedy 25 lat temu potrącił mnie samochód, znalazłam się w miejscu, skąd nie chciałam wracać. Było mi TAM dobrze… Kiedy lekarze przywrócili mi czynności życiowe byłam nawet trochę na nich zła… Z perspektywy czasu wiem, dlaczego Pan Bóg dał mi jeszcze jedną szansę… ❤️
 241. (4/2/2019) by Anula83
  Bardzo dziękuję wszystkim! Nie spodziewałam się aż takiego odzewu! Aż lżej na duszy, kiedy czuje się takie wsparcie modlitewne!
 242. (3/27/2019) by Agas
  Kochani Bracia i Siostry, bardzo dziekuje za Wasze wsparcie w modlitwie. Nawet nie wiecie jak to kazdego dnia dodaje mi sily i wiary, że nie jestem w tym sama. Pierwsze owoce Waszej modlitwy: Babcia coraz lepiej sie czuje i nie ma komplikacji po wirusie grypy a mój mąż poszedł na msze za życie dzieci nienarodzonych i przyjął Adopcje Dziecka Poczętego. Chwala Panu!!! Dla mnie to cud ogromny!!! Mnie niestety zmogła choroba i operacja zostaĺa przesunięta… Bóg zapłac za każdą modlitwe. Jesteście Kochani 🤗
 243. (3/24/2019) by Anna
  Z serca dziękuję Wszystkim modlącym się w tej aplikacji. Cudownie jest mieć takie wsparcie. Wiem i wierzę gorąco w to że Pan Bóg słucha wszystkich naszych próśb. Obiecuję się modlić za Wszystkich, którzy składają tu intencje, szczególnie o zdrowie fizyczne i psychiczne oraz uwolnienie z nałogów ale też w podobnych intencjach do mojej czyli o zmianę w życiu. Czasem niewielka zmiana jest w stanie zmienić bardzo wiele. Wierzę w to całym sercem.
 244. (2/28/2019) by Anna P
  Wasza modlitwa ma moc. Prosiłam o modlitwę o uzdrowienie 1,5 rocznego wnuka. Lekarze bezradni na gorączki 40 – to stopniowe nawracające. Antybiotyki co miesiąc. Modliłam się, bo cóż innego można zrobić. Trafiłam na stronę intencje.pl. Po 2 dniach gorączka bez antybiotyków minęła. Wierzę w siłę modlitwy.. Bóg zapłać
 245. (2/27/2019) by Ola
  Dziekuje za waszą modlitwę. Ma ona niesamowitą moc. Dzięku waszemu szturmowaniu nieba dzieje się wiele dobra w moim życiu. Przywracacie mi wiarę i dajecie dużo siły.
 246. (12/5/2018) by intencje.pl
  Dziękuję. Każda modlitwa o życie wieczne dla mojej zmarłej mamy jest dla mnie bardzo cenna. Szczęść Boże!
 247. (12/5/2018) by intencje.pl
  Wasza modlitwa ma wielką siłę, dziękuję, modlę się za tych którzy o mnie pamiętają. Bóg Zapłać.
 248. (12/5/2018) by intencje.pl
  Bóg zapłać. To wspaniałe uczucie wiedzieć, że ktoś jeszcze modli się ze mną (…)
 249. (12/5/2018) by intencje.pl
  Dziękuję za Wasze wsparcie modlitewne- jesteście wielcy !!! Nasze wspólne wołanie w intencji Miłosza i Edyty zostało wysłuchane. Jest dobrze !!! Nasz Tata naprawdę nas słucha i chce nam pomagać-NIEUSTANNIE!!!
 250. (12/5/2018) by Mariusz R
  Dzięki swojej i czyjejś modlitwie na tej stronie odczułem wiele dobra
 251. (12/5/2018) by intencje.pl
  Niedawno prosiłem o modlitwę o wyzdrowienie oczu mojej mamy, poprawiło się i jest dużo lepiej lepiej. Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę
 252. (12/5/2018) by intencje.pl
  Chciałabym się podzielić moim świadectwem. Wierzę, że każda modlitwa wznoszona z wiarą ku górze ma ogromną moc i może zdziałać cuda. Przekonałam się o tym osobiście i to między innymi dzięki Waszemu wstawiennictwu – drodzy użytkownicy portalu intencje.pl. Ostatni czas był dla mnie szczególnie trudny. Rozpadł się mój związek z chłopakiem, którego bardzo kochałam i wiązałam z nim plany na przyszłość. Nie mogło być inaczej, gdyż powtarzające się kłótnie rujnowały od dłuższego czasu to, na co tak ciężko pracowaliśmy – miłość. Pogubiliśmy się oboje w tej relacji, zabrakło wzajemnego zrozumienia, cierpliwości i starania wciąż na nowo. A może i Pana Boga? Prosiłam Was o modlitwę w intencji naprawienia mojego związku, żeby Duch Święty otworzył nasze serca na prawdziwą miłość, żebyśmy przebaczyli sobie wszystkie krzywdy i zaniedbania, i wynieśli z tego, co się stało lekcję na przyszłość, a Pan Bóg żeby nas ponownie połączył i czuwał nad nami. Moje prośby zostały wysłuchane. Pan Bóg dał nam jeszcze jedną szansę i odnowił nasze uczucia. Jestem przekonana, że przyczyniliście się do tego, za co dziękuję Wam z całego serca oraz polecam Was w moich modlitwach. Pozdrawiam serdecznie i z Panem Bogiem,
 253. (12/5/2018) by intencje.pl
  Dziękuję Bogu i wam, którzy się modliliście. Ostatnio błagałem was o modlitwę o pracę i dostałem powiadomienie, że jakaś dziewczyna modli się w mojej intencji. Teraz mam pracę, w dodatku taką o jakiej zawsze marzyłem. Zapomniałem nick tej dziewczyny, ale dziękuję Ci.
 254. (12/5/2018) by edyta w.
  Modlitwy w intencji Madzi i jej dzidzi zostały wysłuchane. Madzia trafiła do szpitala Matki Polki w Łodzi. Wody zostały uzupełnione, stan mamy i dzidzi stabilny. Wróciła do domu, gdzie jeszcze jest 8 miesięczna córeczka, za którą tęskniła. Bóg zapłać za wszystko, czekamy na szczęśliwe rozwiązanie.