-
Proszę o modlitwę
W intencji Braci Kleryków Franciszkanów Konwentualnych którzy rozpoczęli rekolekcje przed Święceniami Diakonatu, posługą akolitatu i lektoratu o owocne przeżycie rekolekcji, umocnienie w powołaniu i potrzebne łaski.
„[Pan] przychyli się ku modlitwie opuszczonych i nie odrzuci ich modłów”
Król Dawid - PS 102, 18
W intencji Braci Kleryków Franciszkanów Konwentualnych którzy rozpoczęli rekolekcje przed Święceniami Diakonatu, posługą akolitatu i lektoratu o owocne przeżycie rekolekcji, umocnienie w powołaniu i potrzebne łaski.