-
Panie Boze i Matko Boża Ukochani
Ukochani Siostry i Bracia proszę Was o duża modlitwę jutro o 11 godzinie mam rozprawę sądową ,źli ludzie skłócili mnie z moją siostra Grażyna ,proszę o modlitwę o jej zdrowie oraz Moniki Krzysztofa,Marii Pawełka Tomka i moje Kocham Was wszystkich i kochajmy Pana Boga Pana Jezusa i Matke Najświętsza JS ❤️❤️👼