-
O zdrowie
Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie z lęków, nerwic, depresji i bezsenności. 9 lat brałam leki, 7 miesięcy walczę i 18 marca jestem umówiona do lekarza. Jest źle, ale wierzę że Bóg może wszystko. Bóg zapłać kochani.
„Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.”
Jezus Chrystus - Mt 7, 7-8
Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie z lęków, nerwic, depresji i bezsenności. 9 lat brałam leki, 7 miesięcy walczę i 18 marca jestem umówiona do lekarza. Jest źle, ale wierzę że Bóg może wszystko. Bóg zapłać kochani.