-
Modlitwa
Szczęść Boże! Jesteśmy z mężem małżeństwem 3 lata, staramy się o dziecko. Lekarze nie dają nam szans na zajście w ciążę. Mocno wierzymy w Boga, że nam sie uda. W grudniu poroniłam , dzisiaj dowiedziałam się, że znowu jestem w ciąży. Chciałabym prosić o dar potomstwa oraz zdrową i doniszoną ciążę 🙏🙏🙏🙏