-
Cisza w Bogu 💝
Proszę o chwilę ciszy w której będziemy radować się i dziękować Panu Bogu za Syna Jezusa Chrystusa. Taka prośba z intencją, by poczuć obecność Bożą w te święta. Szczęść Boże Kochani i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 💕🌹
„O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem!”
Święty Paweł - Flp 4, 6
Proszę o chwilę ciszy w której będziemy radować się i dziękować Panu Bogu za Syna Jezusa Chrystusa. Taka prośba z intencją, by poczuć obecność Bożą w te święta. Szczęść Boże Kochani i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 💕🌹